Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lenovo B570e- nie działa karta sieciową Atheros AR9285


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Zanzibarki

Zanzibarki

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 15 01 2013 - 01:34

Jestem posiadaczem nowego laptopa Lenovo B570e z bezprzewodową kartą sieciową Atheros AR9285, na którym zainstalowany jest windows 7 64bit. Od początku pojawiły się problemy z połączeniem sieciowym. Karta nie wykrywa żadnych dostepnych sieci (na innym komputerze jest wykrytych 6) lub po wykryciu sieci za chwile ją gubi i nie próbuje znaleźć nowej. Po włączeniu karty sieciowej poprzez skrót klawiszoy Fn + 5 i wyłączeniu dioda na obudowie pokazuje on/of lecz ikona na pulpicie ciągle jest przekreślona czerwonym krzyżykiem tak jak by karta nie reagowała na włączanie i wyłączanie. Bardzo proszę o pomoc.

  • 0

#2 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 20 01 2013 - 15:57

Mam podobną sytuację od czasu wyłączenia programu ThinkVantage Access Connections for Windows 7 z autostartu. Zainstaluj go i połącz się z siecią używając tego programu, niestety nie rozwiąząłem jeszcze problemu jak uniezależnić laptopa od tej aplikacji.

  • 0

#3 Zanzibarki

Zanzibarki

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 21 01 2013 - 12:28

Dobra, zaraz zobacze czy cos to da :)

Zainstalowałem program. Czy można nim jakoś zwiększyć zasięg karty sieciowej czy program pokazuje tylko siłę sygnału. W jednej chwili komputer łączy się z siecią (pokazuje 72%) a za 10 sekund się wyłącza.
  • 0

#4 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 24 01 2013 - 21:09

W menedżerze urządzeń w ustawieniach karty graficznej możesz ustalić agresywność transmisji na największą, również pobór mocy zmienia się w zależności od profilu zarządzania energią(patrz rycina niżej).

Dołączona grafika

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych