Skocz do zawartości


Zdjęcie

League Of Legends - Wspaniala gra online


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 bzikk

bzikk

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 05 07 2011 - 15:20

Witam

Chciałbym przedstawić Wam stosunkową nowa i rozwijającą się grę typu MMO. Komu nic nie mówi nazwa DotA? Jest to gra kategorii MOBA Multiplater Online Battle Arena), DotA jest mapą do Warcrafta 3, a League of Legends (LoL) jest jej rozbudowanym młodszym bratem . Odpowiada za niego ta sama grupa ludzi, więc o jakość nie ma co się martwić.
Naszym celem jako gracza jest na spółkę z 4 innymi championami dotrzeć do bazy wroga i zniszczyć jego siedzibę. Oczywiście przeciwna drużyna ma ten sam cel, więc czeka nas dużo ciekawego pvp :]
Generalnie w Dote grałem około 1,5roku i muszę powiedzieć, że LoL to jej godny następca, mechanika gry została taka sama, grafika 'wyładniała', niektóre rzeczy zostały poprawione.

Na pewno wielkim atutem gry jest to, że jest darmowa oraz nie mamy z tego powodu żadnych ograniczeń wpływających na rozgrywkę. Oczywiście można dostać coś za kasę, ale są to tylko unikatowe wyglądy championów, które w żaden sposób nie wpływają na grę - czysty szpan.
Championów można kupować na 2 sposoby, jednym z nich jest wydawanie na nich pkt zarobionych w grze poprzez wygrane/przegrane albo poprzez tzw. Riot Points, które kupuje sie poprzez PayPalla. Zdobywanie darmowych punktów jest an tyle szybkie, ze wydawanie RP na championów mija się z celem.

Sama gra waży niecałe 1GB (razem z patchami) i można ja pobrać z oficjalnej strony projektu (linki poniżej). Byłbym zapomniał, cała gra dzieli się na 2 serwery - US i EU. Serwer US jest bardziej "międzykontynentalny", a EU czysto europejski. Na US patche wychodzą około 3-4 dni wcześniej, jest mniej błędów gry, za to ma się tam minimalnie większe pingi, które wg. mnie i tak nie mają wpływu na rozgrywkę. Sam gram na serwerze US i jestem zadowolony.

Rejestracja na EU serwer ! . Riot udzielil informacji ze przeprasza za dostepnosc serwerow. Teraz jesli dzieki temu linkowi ( musimy tam zarejestrowac konto ) wbijemy 10 lvl na koncie mozemy cieszyc sie tylko, lub az 1000darmowych RP. Dla mnie jest to malo, ale mam nadzieje ze naprawia te problemy.


od pewnego czasusa problemu ze stabilnoscia bo gra juz bardzo duza spolecznosc! ->

"Przywoływacze!

Przez ostatnie miesiące pracowaliśmy nad planem, jak zmniejszyć ilość problemów na naszej europejskiej platformie. Dotarliśmy do punktu, w którym możemy zdradzić nasze zamiary związane z poprawieniem stabilności w Europie.

Aktualnie usługa PvP.net na tym kontynencie dotyczy setek tysięcy przywoływaczy, grających naraz w League of Legends - to o wiele więcej niż w przeciętnym MMO! Cieszy nas entuzjazm i pasja, którymi darzycie grę i sprostanie im jest dla nas ważną misją . Konkretnie chcemy skrócić kolejki logowania w godzinach szczytu, wyeliminować zależność od rezerwowych serwerów w Nowym Jorku i drastycznie obniżyć liczbę wyłączeń serwera.

Z tego powodu przygotowujemy się do podzielenia naszej europejskiej usługi na dwie platformy: EU Zachód oraz EU Północ/Wschód. Po podziale twój przywoływacz będzie dostępny tylko z platformy, na którą zostanie przydzielony. Każda z nich będzie mogła obsłużyć taką samą liczbę graczy, jak nasz aktualny serwer europejski, co poprawi jakość usługi i umożliwi dalszy rozwój.

Jednak przejście na nowy, dwuplatformowy system, będzie logistycznym wyzwaniem. W najbliższych tygodniach będziemy przydzielać graczy do nowych platform. Staraliśmy się nie rozdzielać grup przyjaciół, ale jeśli nie będziesz zadowolony ze swojej docelowej platformy, umożliwimy jeden darmowy transfer po podziale. W międzyczasie wprowadzimy ograniczenia mające poprawić stabilność dla użytkowników znajdujących się w grze.

Jeśli masz jakieś pytania, na które tu nie odpowiedzieliśmy, przeczytaj nasze FAQ dotyczące podziału serwera europejskiego. Jeśli i tam nie znajdziesz odpowiedzi, zapytaj nas w tym wątku.

To była niesamowita podróż, drodzy przywoływacze z Europy. Cieszymy się, że możemy ulepszyć naszą usługę na tyle, że problemy nie powinny się już pojawiać! Dziękujemy za cierpliwość i za to, że jesteście z nami!"

Zapraszam do gry! Ja nie moge sie oderwac, polecam!

Użytkownik bzikk edytował ten post 05 07 2011 - 15:32

  • 0

#2 Ataken

Ataken

    Masz gume?! o.O

  • 443 postów

Napisano 05 07 2011 - 20:19

Prosił bym abyście nie wieżyli temu co on powiedział na temat używanie tego ref linka.

"Riot udzielil informacji ze przeprasza za dostepnosc serwerow. Teraz jesli dzieki temu linkowi ( musimy tam zarejestrowac konto ) wbijemy 10 lvl na koncie mozemy cieszyc sie tylko, lub az 1000darmowych RP. Dla mnie jest to malo, ale mam nadzieje ze naprawia te problemy."

Nigdzie na stronie eu.leagueoflegends.com nie znalazłem żadnej takie informacji o tym ref linku.

Dziękuję za uwagę :confused:

  • 0

#3 heyyy

heyyy

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 06 07 2011 - 12:45

zapomniałem mojego hasla do konta :confused:. Nie wierzysz? Sprawdziles ? To dlaczego piszesz glupoty. Riot juz na swojej stronie w kwestii EU serwera nie umieszcza informacji bo wiadome jest ze sypie sie jak domek z kart. Ta kwestie moge potwierdzic a nawet dac tuttaj screen ze po wbiciu 10 lvl otrzymujemy taka kwote. Ostatnio ofiarowali 550RP i maja jeszcze w planach IP boost ale to jest nie pewne. Prosze sobie sprawdzic wypowiedzi i ten link modernatora na 4um LoL. Teza ta jest niezachwiana,

pozdrawiam

Użytkownik Wujek Celdur edytował ten post 01 08 2011 - 15:29

  • 0

#4 Ataken

Ataken

    Masz gume?! o.O

  • 443 postów

Napisano 07 07 2011 - 16:56

IP Boost jest pewien, bedzie na 14 dni po wprowadzeniu EU West i EU East and Nordic dla każdego gracza który się zajerestrował przed podzieleniem.

Zobaczyłem na forum LoLa, i szczerze powiem, że nic nie znalazłem ;> Może zapodaj jakiegoś linka na to forum dla dowodu i nam zaoszczędzisz czasu ;>

Riot sometimes offers players an IP boost when there are longer downtime windows than expected. Will you be issuing a boost following the split?

Since this isn’t part of our regularly scheduled downtime, when you log into your new European platform, you will find that you have a 14 Day IP Boost waiting for you. Think of this as a housewarming gift to help you get settled into your new platform.

To znajdziesz w FAQ czyli tutaj :confused:

EDIT: A tak w ogóle, to po co by dawali 1000 RP nowym graczom, którzy nawet nie mieli do czynienia z kolejkami po 2 godz.

Użytkownik Ataken edytował ten post 07 07 2011 - 17:47

  • 0

#5 stokrotek

stokrotek

    Obserwator

  • 8 postów

Napisano 01 08 2011 - 14:56

Wracając do tematu- również polecam LoLa. Gra jest ciekawa, wciągająca i bezpłatna (co jest jej dużą zaletą).

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych