Skocz do zawartości


Zdjęcie

Laptop na studia do 2500zł


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mongke

Mongke

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 01 09 2012 - 16:43

Witam, mam zamiar kupić laptopa, szukałem trochę w internecie ale większość artykułów jest z poprzednich lat, a wydaje mi się, że w tej dziedzinie wszystko zmienia się na tyle szybko, że warto zapytać. Czego szukam? Laptop dla studenta, głównie internet, filmy, jakies programy tuypu Office, gry(FIFA, Football Menager). Na czym mi zależy? Dobra rozdzielczość, najlepiej HD. Przynajmniej 4GB ramu. Wi-Fi. Laptop głównie używany w domu, ale dobrze żeby bateria wytrzymywała kilka godzin nudnej podróży. Procesor Intel Core (5?). Możliwość podłączenia drukarki. W miarę dobra karta graficzna. Na co jeszcze powinienem zwrócić uwage przy kupnie laptopa? Jakieś rady? Lepiej kupić w jakimś salnie typu Komputronik, sici typu MediaExpert/MediaMartkt czy może poszukać czegoś na Allegro? Jakie marki prezentują się najlepiej, są najbardziej wytrzymałe?

Polecacie jakieś modele które są warte uwagi i spełniają moje wymagania? Górna granica ceny to 2500zł. Z góry dziękuję za pomoc.

  • 0

#2 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 02 09 2012 - 13:30

http://allegro.pl/hp-pavilion-dv7-6b30ew-win7-hd6770m-750gb-tv-nowy-i2425109367.html

  • 0

#3 digbuzz

digbuzz

    Początkujący

  • 16 postów

Napisano 05 09 2012 - 14:06

Cześć! Planujesz zakup, a więc mógłbym Ci w tym pomóc. Patrzyłem na różne oferty - głównie na porównywarkach cen, abyś nie przepłacał. Znalazłem laptopa, który powinien sprostać Twoim wymogom. Mowa o samsung-np300e5a-np300e5a-s05pl.html. Co o nim sądzisz?




Zobacz więcej tematów z tagiem: laptop od 2500 do 2999zł laptop na studia laptop dla studenta



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych