Skocz do zawartości


Zdjęcie

Laptop do pracy biurowej pilnie potrzebny!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 guci_smyk

guci_smyk

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 17 02 2010 - 02:48

Dzień Dobry. Wczoraj odmówił mi posłuszeństwa mój 5 letni Acer i pilnie potrzebuję wybrać nowego laptopa. Co do wymagań to:
+ matryca 15,6 i więcej cali
+ procesor dwurdzeniowy
+ Windows 7
+ cena to maksymalnie 3000 zł
+ dobry akumulator (często podróżuje więc 3 godziny to minimum co potrzebuje)
+ preferowałbym dalej Acera ale proszę też o inne propozycje

Laptop będzie służył do:
+ pracy biurowej tj. word, excel, power point
+ korzystania z internetu, np. skype, gg
+ oglądania filmów
+ grania (czasami) - coś w rodzaju Fify:-)
To chyba na tyle. Jeżeli ktoś z Państwa jest użytkownikiem sprzętu wartego polecenia to byłbym wdzięczny.

Z góry serdecznie dziękuję.

  • 0

#2 Gość_DoctorMofis_*

Gość_DoctorMofis_*

Napisano 17 02 2010 - 08:16

Ten będzie dobry

  • 0

#3 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 17 02 2010 - 08:54

To ja polecę coś takiego ze względu na firmę przy której sony się chowa jeśli chodzi o sprzęt komputerowy + miły dla okna design.
Click Here

Użytkownik Celdur edytował ten post 17 02 2010 - 08:57

  • 0

#4 kowal82

kowal82

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 17 02 2010 - 11:44

Skoro acer odmówił posłuszeństwa to znaczy że trzeba go zmienić:-). A tak poważnie to zobacz może na Asusy. Ja jakiś czas temu kupiłem w Komputroniku Asusa K70IO-TY 069V. Sprzęcik spełni wszystkie twoje wymagania tj.
- matryca 17,3 cala
- procesor Intel Core2 Duo (2,2 Ghz)
- Win7
- bateria litowo-jonowa 6-komorowa trzymająca z 3 h spokojnie
- no to nie Acer:-)
- film na nim obejrzysz i w fife też pograsz (nie najgorsza grafika NVIDIA GeForce G120M)
- net, muza bez problemowo

Więc ja polecam ten model ale decyzja należy do ciebie.
  • 0

#5 ringster

ringster

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 17 02 2010 - 14:07

Kolega polecił Compaqa - generalnie sprzęciki ciekawe, choś sama marka trochę zapomniana w natłoku Tosi, Asusów, Lenovo itd. Nie mam większych doświadczeń z nowymi Compaqami, ale kiedyś korzystałem z lapka, którego robili w kooperacji HP/Compaq, model bodajże nx5000 - wysoki biznesowy model, który miał fajne opcje takie jak np. zatokę multibay, dzięki której mogłem do niego włożyć 2 duże baterie i działać naprawdę wieeele godzin bez ładownaia. Sprzęcik teraz leży i odpoczywa, od czasu do czasu go wyjmę ale powiem, że po tylu latach (chyba z 4-5 albo lepiej) ten hp/compaq nie ma ani rysy, wykonanie perfekcja, ani jednego śladu użytkowania, klawiatura jak nowa a na dodatek nawet jak na dziesiejsze standardy to sprzęcik pracuje bardzo znośnie pod względem prędkości.
Jeśli tylko nowe Compaqi są podobne do starych to śmiało brać.

Poszperałbym tylko (skoro chcesz wydać te 3k) za czymś z nowszymi wnęrtznościami np. prockiem intela z serii od 6xxx w górę o, choć ten 4xxx też będzie ładnie działał a do biurowych zastosować nie będzie Ci to przeszkadzało, że jest to trochę starsza generacja. Tzn może tak ... za te 2000zł z groszem za tego compaqa to spokojnie można brać. Jak chcesz jednak dołożyć jeszcze tysiąc to poszperaj za czymś z odrobinę mocniejszymi lub nowszymi częściami (np procek T6600, gpu GF z serii 2xxM lub 3xxxM)).

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych