Skocz do zawartości


Zdjęcie

Laptop HP - Błąd odczytu dysku po konserwacji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 ropol

ropol

    Obserwator

  • 8 postów

Napisano 25 04 2012 - 18:14

Wczoraj postanowilem sobie wyczyscic wentylator bo temperatura podczas pracy byla juz nieciekawa. Rozkrecilem go jak zawsze bo robilem to juz kilka razy wczesniej skrecilem uruchamiam i nagle wyskakuje komunikat BLAD ODCZYTU DYSKU NACISNI Ctrl + Alt+ Delete. Pierwsza moja mysl jako osoby ktora otacza sie raczej w kregu mechaniki i elektrotechniki (czyt. Kompletne uposledzenie w sprawie komputera) ze zle wlozylem dysk, wyjalem go i wlozylem jeszcze raz spojrzalem jeszcze na wejscia, wszystko wporzadku wlorzylem i przykrecilem srubke ktora go trzyma( w laptopie nie mam tasmy miedzy dyskiem a reszta tylko go sie ,,wtyka,,) uruchomilem i nic to samo, i na tym skonczyly sie moje pomysly. A tam gdzie sie koncza moje pomysly to mam nadzieje ze wasze sie zaczynaja, tylko taka prosba jak wpadniecie w ten amok odpowiadania nie zapominajcie ze jestem uposledzony w sprawach komputerowych.

Użytkownik kosa006 edytował ten post 02 06 2012 - 13:42

  • 0

#2 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 30 04 2012 - 09:36

Na coś takiego spróbuj mhdd z płyty bootowalnej czy pendriva. Możliwe, że uszkodziłeś dysk podczas konserwacji laptopa np. za wcześniej po skończeniu pracy wziąłęś się za rozkręcania laptopa.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych