Skocz do zawartości


Lagstar

Rejestracja: 04 mar 2016
OFFLINE Ostatnio: 07 03 2016 12:18
-----

Moje tematy

Mysz do LOL'a i CS GO z "zawzięciem zaawansowanym" do 250zł.

04 03 2016 - 12:10

Witam. Jest to mój pierwszy post, także chciałbym się przedstawić. Nazywam się Kuba, uważam się za gracza i oprócz gamingu i komputerów interesuję sie motoryzacją i wedkarstwem.
Może opisze mój "problem", potrzebuję dobrej myszki, myszki uniwersalnej do przede wszystkim League of Legends oraz Counter Strike'a GO i innych gier offline (różne Rpg itp.). Wiec w sumie potrzebuje myszki do wszystkiego. Jeżdze na konkursy/zawody z 2 gier podanych w temacie, wiec chcialbym zeby mycha byla naprawdę dobra.
Teraz istotne rzeczy i czego oczekuję.
Pierwsza sprawa to to że myszka musi miec wbudowana pamięć na profile, ze wzgledu właśnie na wyjazdy i gry przy wielu komputerach.
Mam dosć sporą rękę, mierzac od czubka palca środkowego do nadgarstka 21cm. Moja aktualna myszka ktora sie rozsypala wazyla 125g, przyzwyczailem sie i w miare dobrze mi sie gralo.

Teraz rzeczy, ktorych oczekuję od myszki (pamiętając o wspomnianej pamieci na profile).
-Chcialbym żeby miala przynajmniej 2 przyciski pod kciukiem (jestem praworeczny).
-nadal nie widze roznicy miedzy sensorem laserowym a optycznym, wiec obojetnie byleby sensor byl dobry. Preferuje podkladki materiałowe,podobno do nich lepsze sa sensory optyczne.
-Moj chwyt to palm grip, czasami taki polaczony palm z claw gripem.
-budżet do 250zł
-nie zalezy mi na kolorystyce, lecz swiatlo w myszce mi nie pszeszkadza.

Bardzo dziekuje za pomoc, gdyby cos bylo nie jasne to pytajcie.