Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ładowanie baterii poprzez USB nie działa Samsung YP-K3 i inne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 22 06 2009 - 23:24

Dość upierdliwy i dziwny problem jaki pojawił się w tego typu urządzeniach podłączonych poprzez USB do komputera w systemach Windows XP. Teoretycznie ładuje baterię, animacja wyświetla się, jednak po chwili urządzenie jest martwe - również nie można się połączyć z jego zasobami.

Co zrobić w takiej sytuacji?
Jest na to sposób.Klawiszem skrótu Win + Pause Break uruchamiamy Właściwości systemu, skąd przechodzimy do zakładki Sprzęt i klikamy na Menadżer urządzeń. Powinno nam się pojawić drzewo różnorakich urządzeń i jedno wskazujące na nasz odtwarzacz z symbolem znaku zapytania. Klikamy dwukrotnie na ikonkę i następnie w zakładce Sterownik wybieramy: Aktualizuj Sterownik lub Przywróć Sterownik. Od tej pory urządzenie zostaje wykryte poprawnie i proces ładowania przebiega bez problemów, również można eksplorować zasoby odtwarzacza.

Miałem problem z YP-K3 i szukałem informacji w sieci i niestety nic nie znalazłem oprócz info, że sprzęt nadaje się do serwisowania, jako że problem pojawia się nagminnie związany z odtwarzaczami tej marki postanowiłem napisać ten temat. Powodzenia!

  • 0

#2 heroziomal

heroziomal

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 03 10 2010 - 11:33

Witam. Mam problem, otóż robię wszystko tak jak jest napisane... Ale kiedy kończy już dodawać sprzęt napisane jest, że sprzęt nie został zainstalowany i że nie może być?? Proszę o pomoc...

  • 0

#3 matix500

matix500

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 16 12 2010 - 14:26

Taki sam problem jak wyżej :)

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych