Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kupno zmywarki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sorvino

Sorvino

    Początkujący

  • 15 postów

Napisano 13 09 2012 - 19:39

Potrzebuję zmywarkę do zabudowy taką 45 nie 60 bo malutka kuchnia. Słyszałem ze Bosche się psuja to prawda? Przeznaczyłem tak do 2.000 zł. Znajomy ostatnio kupił takiego ELECTROLUX ESI 47500XR i chwali. Ale jednemu chodzi dobrze drugiemu źle i nie wiem co robic a za nie długo remont kuchni kończe i zmywarkę potrzebuję. może inną polecicie? Chodzi też o to żeby było osobno na sól osobno nabłyszczacz i osobno sól + tabletka do mycia. Są takie zmywarki że ponoć wkłada się tabletke i wszystko jest w jednym. Poradźcie proszę!

  • 0

#2 mariandok

mariandok

    Początkujący

  • 81 postów

Napisano 19 09 2012 - 23:06

Mam Boscha już 3 lata i jestem zadowolony. Działa jak nowy a używam co 2 dzień. Albo używasz soli + nabłyszczacza albo tylko tabletki która ma wszystko w sobie (all in one).

  • 0

#3 takjest

takjest

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 07 02 2013 - 19:13

Kupując zmywarkę zwróć uwagę na ilość programów i klasę energetyczną, ze zmywarek proponuję zmywarkę Electrolux ESI 4200 lub zmywarkę Boscha

  • 0

#4 beefresh

beefresh

    Początkujący

  • 32 postów

Napisano 15 04 2013 - 13:06

ja też nic złego na temat firmy bosch nie słyszałam, ale akurat sama wybrałam taką jak ta zmywarkę whirlpool więc w sumie na temat boscha to moge sie wypowiedziec najwyraźniej tylko faktyczni użytkownicy

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych