Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kupno nawigacji


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 kuba_kubi

kuba_kubi

    Zaawansowany użytkownik

  • 807 postów

Napisano 17 02 2010 - 22:12

Witam, jestem na kupnie nawigacji cena to max 300zl i tu moje pytanie ktora bedzie lepsza z wyzej wymienionych?? Moze ktos uzywal ktoras i sie wypowie a moze jakas i inna jest lepsze ktora miesci sie w cenie?? Odrazu zaznacze ze bedzie uzywana sporadycznie kilka razy w roku na sredniej dlugosci trasy 300-500km

Użytkownik kuba_kubi edytował ten post 17 02 2010 - 22:12

  • 0

#2 sw29l

sw29l

    Charlie Don't Surf !

  • 1 958 postów

Napisano 18 02 2010 - 09:00

Ja proponuję sprawdzoną klasykę w nawigacji gps : http://www.ceneo.pl/3881996 z mapą EU trzeba dopłacić do 350zł

  • 0

#3 kuba_kubi

kuba_kubi

    Zaawansowany użytkownik

  • 807 postów

Napisano 18 02 2010 - 12:56

bede kupowal wiecej sprzetu na raz i dlatego sklep ktory w tym momencie w chodzi w gre to euro rtv agd bo moja druga polowka "musi pomacac i dotknac" te inne sprzety czyli mikrofala, suszarka itp.
  • 0

#4 Pantagruer

Pantagruer

    Początkujący

  • 18 postów

Napisano 28 03 2010 - 18:07

bede kupowal wiecej sprzetu na raz i dlatego sklep ktory w tym momencie w chodzi w gre to euro rtv agd bo moja druga polowka "musi pomacac i dotknac" te inne sprzety czyli mikrofala, suszarka itp.


No to co z tego że będziesz kupował więcej sprzętów w jednym miejscu? Skazuje cię to na ten sklep? Czy po prostu dostaniesz jakąś dużą zniżkę. Jeśli ty będziesz jeździł z tą nawigacją, to wybierz sobie taką jaka ci odpowiada. Na pewno nie przepłacisz też na wasserman.pl. Tam mają z kolei pentagramy, które osobiście ja bardzo cenię. Można kupić wersję odblokowana i wgrać sobie mapę, albo model z automapą, która zdaniem większości ludzi i moim skromnym też - jest najlepsza.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych