Skocz do zawartości


Kto usuwa moje posty pt. 1


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Sicknature_*

Gość_Sicknature_*

Napisano 20 04 2010 - 12:13

A mnie irytuje nagminne usuwanie moich postów gdy zneguję kogoś kto pisze bzdury lub po prostu wypowiem się w temacie. Podam przykład:

/Komputery-t31438-page-1580.html w tym temacie napisałem mniej więcej to to: "Nie wiedziałem że cos takiego jest na rynku"


i co? Jakiś inteligent za 5 zł go usunął . Przepraszam bardzo ale niby czym złamałem regulamin? To jest poważne forum czy przedszkolandia w którym niektóre osoby ( nie wiem które niestety) zachowują się jak (wybaczcie określenie) debile? Proponuje od razu usunąć wszystkie moje wypowiedzi a najlepiej konto to nikogo razić nie będą. ;)

  • 0

#2 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 20 04 2010 - 12:15

Coś się chyba moderatorzy tutaj co poniektórzy za bardzo rozpuścili, jeśli tak wszystko usuwają.
Wywalać to można skończony syf, ale nie normalne wypowiedzi i na temat.
Jeśli np. ktoś usuwa dobre wypowiedzi, tylko po to aby sobie nabić staty, to też nie fajnie.

Użytkownik Celdur edytował ten post 20 04 2010 - 13:22

  • 0

#3 Gość_Wedge_*

Gość_Wedge_*

Napisano 20 04 2010 - 14:48

Napisz do maka, on powinien Ci pomóc ;)
  • 0

#4 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 20 04 2010 - 14:57

A mnie irytuje nagminne usuwanie moich postów gdy zneguję kogoś kto pisze bzdury lub po prostu wypowiem się w temacie. Podam przykład:

/Komputery-t31438-page-1580.html w tym temacie napisałem mniej więcej to to: "Nie wiedziałem że cos takiego jest na rynku"

Bzdura. Sprawdziłem właśnie Kosz, od miesiąca usunięte są 4 Twoje posty. Jeden składa się tylko z emotikony, drugi jest opinią nie podpartą mile widzianymi w tym miejscu argumentami. Masz tyle samo usuniętych postów co np. Celdur, więc nie widzę powodów do przeżywania.
  • 0

#5 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 20 04 2010 - 15:12

Z tym,że ja sobie sam je usuwam zwykle =)
  • 0

#6 Gość_Sicknature_*

Gość_Sicknature_*

Napisano 20 04 2010 - 15:12

To dziwne bo jednak go napisałem. Bzdur bym nie wypisywał dla rozruszania atmosfery nie uważasz? Nie bawią mnie wymuszone dyskusje.
  • 0

#7 Gość_Wedge_*

Gość_Wedge_*

Napisano 20 04 2010 - 15:14

Co do emotikon potwierdzam. Ale reszta postów Sicka była całkiem wporządalu.
  • 0

#8 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 20 04 2010 - 22:37

To dziwne bo jednak go napisałem. Bzdur bym nie wypisywał dla rozruszania atmosfery nie uważasz? Nie bawią mnie wymuszone dyskusje.

Dokładnie sam możesz sobie postawić tarota tak jak między innymi oferują pod tym linkiem ;)

Temat do zamknięcia poradziłem sobie bez waszej "fachowej" prześmiewki ;)


Nie dziw się potem dlaczego są usuwane. Swoją drogą, usunięte 4 posty w ciągu miesiąca, w stosunku do średniej 7 na dzień, to poniżej błędu statystycznego.
  • 0

#9 Gość_Sicknature_*

Gość_Sicknature_*

Napisano 20 04 2010 - 22:42

Kończę temat. Dzięki za rzeczową polemikę ;)

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych