Skocz do zawartości


Kotek_PL

Rejestracja: 30 kwi 2015
OFFLINE Ostatnio: 10 05 2015 00:23
-----

Moje posty

W temacie: Czy wszystko do siebie pasuje? 3k

03 05 2015 - 18:27

Mogę potwierdzić to co pisze moderator , miałem kiedyś zasilacz 600 wat firmy " Take me " gdzie nie do końca jestem pewien czy to marka czy po prostu prośba żeby się zlitować i kupić to badziewie  . Zjarał się gdy obciążyłem komputer renderingiem a i napięcia jakie podawał też były podejrzane ale niby mieściły się w normie , teraz mam już nieco lepszy zasilacz który też ma czarną opinię Deusa m1 550 wat ale daje radę , Tak więc markowy zasilacz zwykle jest lepszy ,

Z drugiej strony dlaczego niby ma się ograniczać zasilacze do zapotrzebowania aktualnych podzespołów ? , warto brać na zapas , może kiedyś zechcecie rozbudować zestaw o kolejne podzespoły ? :)


W temacie: Mój kanał youtube

01 05 2015 - 14:04

Mi się podobało z mistrzem Yoda :) ale powinni wziąć kogoś niższego , to knypek był xD


W temacie: Złośliwe reklamy

01 05 2015 - 13:33

Też tak maiłem , w moim przypadku wystarczyło w " Odinstaluj lub zmień programy " odinstalować wszystko co było podejrzane lub niepotrzebne , na wszelki wypadek poza tym odinstalowałem też to czego nie używam , problem znikł i nawet system zaczął lepiej pracować :)


W temacie: Brak porządanej rozdzielczości ekranu.

30 04 2015 - 23:47

spróbuj ustawić niestandardowe rozdzielczości dla monitora :) masz AMD czy Nvidia ?


W temacie: Znajdz myszkę na ekranie - przydatna strona

30 04 2015 - 23:29

działa jak kursor jest wyświetlany na monitorze na którym jest okienko z zdjęciami :) inaczej świruje