Skocz do zawartości


Kosm!ta

Rejestracja: 27 lip 2011
OFFLINE Ostatnio: 01 08 2011 17:19
-----

Moje posty

W temacie: Monitor LED 23" FullHD do 750 zł

27 07 2011 - 17:54

Oj :D Przepraszam za link.

W usuniętym linku był monitor Samsung BX2335 na którego cóż mam ochotę. Mam jednak pytanie. Jak widać na zdjęciu podstawka jest odchylona do tył więc monitor będzie za blisko moich oczów. Chciałbym go umieścić na ścianie lecz w opisie jest napisane że jest to nie możliwe. Czy jest jakiś inny sposób ?

W temacie: Wybór strzelanki w sieci

27 07 2011 - 15:21

Troszeczkę odświeżę ...

Zgadzam się z niektórymi, że Black Ops to nieporozumienie (kompletne) ale MW 2 (przynajmniej dla mnie) przy pierwszej części to też nieporozumienie. CoD 4 to moim krótkim zdaniem najfajniejsze (bo nie powiem najbardziej realistyczne czy może najlepsze) odwzorowanie pola bitwy. Polecam ci właśnie CoD-a 4 ale jeśli chcesz mieć więcej opcji a do tego nieźle się pobawić pojazdami i takimi tam to bierze BF BC 2.

Co do Steam-a to jest największe [beeep] na słabego neta jakie istnieje. Co prawda z MW 2 nie miałem problemów (200 mb aktualizacji było, ale w porównaniu z 6 GB z DoW 2 ... ) ale coś takiego jak steam nie powinno istnieć.

A Crysis 2 działa tylko na DX 9 i 11. Trochę szkoda bo cóż ci co nie mają nowych kart graficznych nie uświadczą lepszej grafy. Co prawda za rekompensatę można uznać nie dawno wydaną paczkę tekstur wyższej jakości ale moim zdaniem to nie to samo co DX 10.