Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konto z ograniczeniami i problem z Trybem Awaryjnym


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 Karu

Karu

    Początkujący

  • 18 postów

Napisano 18 02 2009 - 16:06

Alcohola tez nie mam ^#&%@$ Tez trzeba zgode admina. Ja mam Nero Essentials a nie Express. Norton mógłbyś mi podać GG byśmy przez nie gadali a nie tak przez forum.

  • 0

#22 norton

norton

    Stały użytkownik

  • 283 postów

Napisano 18 02 2009 - 18:06

Szczerze Ci powiem, że nie wiem jak wygląda Nero Essentials. Ja używam starego dobrego nero burning rom 6 i tam wszystko jest w jednym miejscu :lol:.
Może tu znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie:

nero

Dziś już mnie nie będzie przy komputerze to w razie co napisz jednak na forum albo PW.

  • 0

#23 Karu

Karu

    Początkujący

  • 18 postów

Napisano 06 03 2009 - 16:16

Nagrałem to i tak ustawiłem w biosie bootowanie. Restartuje kompa i włącza się ten Slax. Ok cos tam się ładuje itp. Potem koniec ładowania jeszcze jakies napisy i zupelnie czarne tlo jakby monitor się wyłączył. Wyskoczył komunikat w TAKIM SAMYM okienku jak ustawiam np jasnosc monitora. Oto treść: Out of Range
74.5kHz / 60Hz
Co to znaczy, co mam zrobić?
  • 0

#24 norton

norton

    Stały użytkownik

  • 283 postów

Napisano 06 03 2009 - 16:27

Problem ze znalezieniem odpowiedniej rozdzielczości/odświeżania monitora. Ja tak miałem na laptopie z Backtrack Linux i podobno pomaga podłączenie zewnętrznego monitora. Są jeszcze jakieś komendy, ale szczerze powiem że się na tym nie znam.. Po bootowaniu płyty masz do wyboru kilka opcji interfejsu, spróbuj każdą i zobacz czy się nie załaduje. W przypadku tej dystrybucji nie miałem żadnych problemów, ale jak widać wszystko zależy od sprzętu na jakim uruchamiamy.
  • 0

#25 Karu

Karu

    Początkujący

  • 18 postów

Napisano 08 03 2009 - 20:20

To jakby ktos mogl dokladnie napisac co mam zrobic. Bo ja juz nie mam sily :/
EDIT//////////
Mam problem. Nie moge usunąć Daemon Tools Toolbar. Nie wiem jak się to stało, ale na dysku juz go chyba nie ma ale w dodaj lub usuń programy jest, co mam zrobić?

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych