Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konto bankowe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 20 02 2007 - 01:29

Czy znacie ciekawe oferty banków, które oferują darmowe przelewy do innych banków? Interesuje mnie też ile kosztuje prowadzenie konta w takim banku.

  • 0

#2 Marix125

Marix125

    Starszy:

  • 1 394 postów

Napisano 21 02 2007 - 13:20

Ja mam konto w BZWBK. Konto <30 - czyli dla nie letnich, do 30 roku życia nic nie płacę za prowadzenie konta. 5 przelewów w każdym miesiącu za darmo, każdy kolejny 50gr. Moim zdaniem opłaca się, nie muszę mieć w ogóle środków na koncie i za konto nic nie płacę :P A przelewy też opłacalne

  • 0

#3 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 21 02 2007 - 23:10

Mam już tu :P z tą wadą, że za pzrelew do innego banku płacimy 50gr. a jak nam się skończy 5 darmowych sms-kodów to za następne płacimy 20gr +karta bankomatowa jest za free. Ja wybrałem oprócz Inteligo (nie polecam, żenująca obsługa konta, siakaś nieintuicyjna i znikające pieniądze za nie znane usługi, powiadomienia o stanie konta o 2 w nocy :P itp. ), wybrałem... ING Bank Śląski - oprócz atrakcyjnej osóbki która mnie obsługiwała, zalety tego konta można wymienić bardzo prosto: Internet: 0zł prowadzenie, 0zł przelewy do wsz. banków, 0 tokenów i innych kart, sms kodów, a wady: jeśli chcemy mieć karte bankomatową (ile to bankomatów widzieliście ING :( ) to płacimy 1zł/mies.. oczywiście konta student/uczeń
  • 0

#4 ania.

ania.

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 21 01 2008 - 00:05

Ja polecam konto w banku Inteligo.

Przelewy 0.99 pln za to prowadzenie konta jest darmowe. Do tego duzo darmowych bankomatow PKO BP.
  • 0

#5 hellen

hellen

    Początkujący

  • 10 postów

Napisano 21 01 2008 - 16:25

ja mam w mbanku. Przelewy do innego banku 0,5gr, poza tym reszta jest za free!

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych