Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konkurs / zakończone


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 webtrax

webtrax

    Stały użytkownik

  • 180 postów

Napisano 23 05 2008 - 21:02

Takie dwie sprawy mam dotyczace konkursu...
Jesli termin zostal przedluzony, to mimo wszystko prosilbym o zmiane regulaminu
(przyzwyczajenie zawodowe ;] )

Druga sprawa jest taka, ze chyba wszystkie 3 nagrody powinien zgarnac Ziele (wiem, ze nie moze brac udzialu - chyba...).
Uwazam tak dlatego, poniewaz robi naprawde duzo w kwestii artykułow i jego wiedze nalezy nagrodzic.

Dzieki za uwage, co zlego to nie ja ;]

  • 0

#2 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 23 05 2008 - 21:21

Druga sprawa jest taka, ze chyba wszystkie 3 nagrody powinien zgarnac Ziele (wiem, ze nie moze brac udzialu - chyba...).
Uwazam tak dlatego, poniewaz robi naprawde duzo w kwestii artykułow i jego wiedze nalezy nagrodzic.

Ty i coś złego? Nie no ty jesteś dobry ;]

A tak na serio to proponuję zapoznać się z nową wersją regulaminu. W drugiej edycji (czyli tej) administratorzy, moderatorzy i wszyscy inni członkowie ekipy mogą brać udział w konkursie.

A poza tym ja jestem tylko skromnym administratorem, który nie powinien dostać trzech nagród choćby ze względu na to, że one są w pewnym sensie ode mnie. Artykułów nie piszę dla nagród (ostatnio nie mogłem brać udziału, a i tak pisałem). Piszę je, ponieważ teraz jest okazja abyśmy wszyscy nauczyli się czegoś nowego ;]

Jeśli ktoś ma jeszcze uwagi to prosiłbym w tym temacie... xD

  • 0

#3 webtrax

webtrax

    Stały użytkownik

  • 180 postów

Napisano 24 05 2008 - 01:43

Ty i coś złego? Nie no ty jesteś dobry ;]


czasem zdarza mi się zrobić coś złego ;p

A tak na serio to proponuję zapoznać się z nową wersją regulaminu. W drugiej edycji (czyli tej) administratorzy, moderatorzy i wszyscy inni członkowie ekipy mogą brać udział w konkursie.


Prawdę mówiąc nie doczytałem ze zrozumieniem do końca i dlatego nie zwróciłem uwagi, że mogą brać udział xD

A poza tym ja jestem tylko skromnym administratorem, który nie powinien dostać trzech nagród choćby ze względu na to, że one są w pewnym sensie ode mnie. Artykułów nie piszę dla nagród (ostatnio nie mogłem brać udziału, a i tak pisałem). Piszę je, ponieważ teraz jest okazja abyśmy wszyscy nauczyli się czegoś nowego xD


Już nie bądź taki skromny :P jestem tu od jakiegoś czasu i widzę ile robisz (makensis również, chociaż mało pisze)
a poza tym uważam, że jeśli chodzi o tę edycję konkursu, to Twoje artykuły zasługują na nagrodę (Jackass również napisał coś dobrego, ale w mojej opinii nie ma to porównania z Tobą)

Natomiast co do konkursu to... hmm... tak naprawdę dziwi mnie to, że jest takie małe zainteresowanie nim.
Nagrody nie są może super atrakcyjne (jak dla mnie) ale warto chociaż coś napisać dlatego, żeby inni mieli skąd czerpać wiedzę.
Tak jak wspomniałem w innym temacie, nie jestem w stanie w tej chwili bardzo się rozpisywać (dlatego tylko mini recenzja),
ale pod koniec czerwca, może początek lipca i to się zmieni ;]

pozdrawiam
  • 0

#4 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 29 05 2008 - 18:40

Przepraszam wszystkich, ale trwają pertraktacje w sprawie nagród, oczywiście chcemy duże zainteresowanie i wspaniałe nagrody dlatego prosze oo cierpliwość. Tematy do konkursu będzie można podawać powstałe od daty 2 konkursu organizacji!

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych