Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konfiguracja sieci bezprzewodowej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 De4thWing

De4thWing

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 10 02 2008 - 19:16

Ok

Mam PCta z Windows xp proffesional sp 2 i jest polączony z internetem przez kabel usb do modemu z chello i do tego kablem ethernetowym do starego routera adsl polączony siecią lokalną z innymi komputerami przez ethernet. I wszystko ladnie dziala.

Kupilem (a dokladniej moi rodzice) jakis tragiczny router Dlink DI-624 ktory po skonfigurowaniu jak pisze w instrukcji czesto przerywa i net nie dziala az zrestartuje Dlinka. Polączony w ten sposób.

Dołączona grafika


I teraz to czego szukam czyli jak skonfigurować Dinka (komputer raczej poprawnie skonfigurowany skoro inna siec z innym routerkiem adsl dziala) aby działało zgodnie z tym rysunkiem

Dołączona grafika

I tu chodzi oto aby Moj PC byl nadal podlaczony do modemu chello i z niego przez udostępnione połączenie kablem ethernetowym do Dlinka tak aby działal internet bezprzewodowy.

Udalo mi sie zmienic ip Dlinka z 192.168.0.1 na 192.168.0.2 (z ustawieniem jak w instrukcji nadal dziala z ip 0.2 na koncu O_o) po to żeby mój PC mógł udostępnic połączenie ale na innych komputerach połączonych widzi jedynie udostepnione foldery a polączenia do internetu nie ma... <_<

Spędziłem 12 godzin na różnym konfigurowaniu i nawet przez chwile dzialalo ale potem przestalo i juz nie moge do tego dojść...
Mam dosyć tracenia czasu na metode Udo się albo nie udo... (czy jak inni wolą Chybił trafił.)
Dlatego pytam was *UBER PROSÓW* w tej dziedzinie ^________^

Niech Dlink sobie przerywa neta ale poza moim komputerem!

Jak potrzebujecie czegoś wiedzieć to pytajcie!Dołączona grafika

  • 0

#2 De4thWing

De4thWing

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 13 02 2008 - 17:43

Dzieki za brak odpowiedzi.... Jednak musialem zrobic to na wlasna reke SAMEMU!Dołączona grafika

Najpierw napisalem tutaj jak skonfigurowac to ale skoro zadnej pomocy nie dostalem to nie bede sie tym dzielil...

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych