Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konfiguracja Thunderbird (Hotmail)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ofennsywa

ofennsywa

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 15 03 2010 - 02:43

Witam, mam problem ze skonfigurowaniem programu Mozilla Thunderbird, pod protokół Hotmail.
Istnieje jakiś sposób na konfigurację go po hotmaila? Czytałem że da się, otóż to w jaki sposób tłumaczyli konfigurację to tragedia ...
Prosiłbym o opisanie krok po kroku takiej konfiguracjii, bądź jakiś dobry program który obsługuje konta hotmail?

  • 0

#2 Goodmorning

Goodmorning

    Początkujący

  • 14 postów

Napisano 15 03 2010 - 13:01

Witam. Thunderbird nie potrafi obsłużyć konta Hotmail, ponieważ nie jest ono oparte na technologii POP3/SMTP. Do obsługi tej skrzynki, polecam Pocztę Usługi Windows Live, z pakietu Windows Live Essentials. Program jest darmowy, autorstwa Microsoftu, oprócz odbierania i wysyłania poczty, synchronizuje z Windows Live także kalendarz, foldery i kontakty. Co się stanie na stronie, to się stanie również w kliencie. Sam korzystam, przyjemna aplikacja.

  • 0

#3 ofennsywa

ofennsywa

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 15 03 2010 - 18:40

Zaczynam pobieranie, a co okaże się po zakończeniu pobierania. Opublikuje relację ...

Otóż pobrałem ten plik o którym wspomniałeś, ale wyskoczył mi błąd przy otwieraniu instalacji ...

Dołączona grafika

Co jest nie tak?
  • 0

#4 Goodmorning

Goodmorning

    Początkujący

  • 14 postów

Napisano 15 03 2010 - 19:36

Nie mam pojęcia. A ściągałeś stąd?
Jeśli nie o to chodzi, to możesz nie mieć ServicePacka2.
  • 0

#5 ofennsywa

ofennsywa

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 15 03 2010 - 21:50

Service Pack 2 pomógł, ale w pewnym stopniu.
Gdyż teraz zamiast tego błędu, wyskakuje komunikat iż:
"Użyj usługi Windows Update, aby pobrać najnowszą wersję Instalatora Windows, a następnie spróbuj ponownie."
Niestety posiadam piracką kopię systemu XP, co zrobić?
  • 0

#6 Goodmorning

Goodmorning

    Początkujący

  • 14 postów

Napisano 16 03 2010 - 09:58

Ja też mam pirata :). Nie trzeba korzystać z Windows Update. Można pobrać stąd. Nie wykrywa "pirackości".

EDIT

Ten link do Installera, prowadzi do najnowszej wersji. Nie jestem stuprocentowo pewny, czy nie wykrywa piratów. Sam ściągałem starszą wersję (3.1), na potrzeby .NET (i widać że przydało się również do Live-a) i nic nie wykryło.
Link do 3.1 - www.dobreprogramy.pl/...

Użytkownik Goodmorning edytował ten post 16 03 2010 - 10:14

  • 0

#7 ofennsywa

ofennsywa

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 16 03 2010 - 15:39

Wielkie dzięki Goodmorning, wszystko działa i hula :)

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych