Skocz do zawartości


Konduktorek666

Rejestracja: 11 sty 2013
OFFLINE Ostatnio: 25 09 2013 00:15
-----

Moje tematy

Film pod muzykę

23 09 2013 - 18:57

(przepraszam jeśli w złym dziale)

 

Witam, nie jestem pewien jak to pytanie sprecyzować, więc zapytam się Was jak zrobić coś takiego ? W sensie jakim programem to zrobić, aby sceny i dźwięk ze scen pasowały do muzyki? Z góry dzięki ;)

 


Błąd 628 - nie można połączyć z siecią

05 09 2013 - 21:29

Witam, jestem posiadaczem internetu Neostrady i mam modem od nich. Mój system do Windows 7 64bit więc ściągnąłem sobie sterowniki Sagem F@st 800 ze strony Neostrady i wszystko działało, aż do niedawna... W niedzielę wieczorem sobie jeszcze normalnie korzystałem z internetu, poszedłem spać, a gdy w poniedziałek po południu chciałem się połączyć z Neostradą, łączenie zatrzymało się trochę na poziomie "Trwa weryfikowanie nazwy użytkownika i hasła" po czym nagle ukazuje się taki oto błąd: "Błąd 628: Połączenie zostało zakończone przez komputer zdalny zanim można było je ukończyć." Dziś jest już czwartek a ja nadal mam ten sam błąd, sterowniki do tego modemu przeinstalowywałem już z pięć razy i ciągle to samo... Bardzo proszę Was wszystkich, którzy chociaż się domyślają o co może chodzić o pomoc, z góry dziękuję.