Postanowiłem kupić sobie nowy komputer(mój ma już 7 lat!!!).
Komputer będzie wykorzystywanie głównie do gier, chodź od września będę chodził do technikum informatycznego(Grafika, programowanie, html i te sprawy)
Z racji, że nie znam się praktycznie w ogóle na tym, to ze znajomymi, którzy się na tym znają stworzyliśmy takie coś: Link.
I tutaj moje pytania.
1. Czy konfiguracja jest ze sobą zgodna? Czy po prostu wszystko będzie do siebie pasować(wejścia) itp.
2. Czy karta graficzna jest dobra? Raczej jestem za tym 9600, ale tutaj jest 2 model. Który lepszy? I czy w ogóle dobra karta?
3. Czy zasilacz wszystko spokojnie udźwignie? Dobry jakościowo i dosyć cichy?
4. Czy do procesora dołączony jest wentylator? Jeśli tak, to czy on wystarczy, czy trzeba dokupić lepszy?
5. Czy trzeba coś jeszcze dokupić? Karta dźwiękowa, sieciowa, kable? Czy to wszystko jest dołączone do poszczególnych części?
6. Czy ogólnie zestaw jest dobry?
Z góry dziękuje za pomoc
Pozdrawiam
Użytkownik Adept edytował ten post 10 05 2010 - 18:07








