Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komputer do gier i nie tylko za 4-5 tys?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Tomek039

Tomek039

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 03 01 2012 - 00:35

Witam jestem nowym użytkownikiem więc na wstepie pozdrawiam wszystkich serdecznie!
A więc tak jak w temacie chodzi mi o sprzęt komputerowy za kwote 4-5 tys(sama jednostka)prosze o podpowiedzi?
Mój wybór jest taki:
Płyta główna: Asus Sabertooth P67 R3.
Procesor: Intel Core i7 2600 3.4 GHz BOX
Pamięć Ram: Patriot DDR 3 2x4096 MB 1600 MHz CL9.0 PGS Sectors
Karta graficzna: Gigabyte Radeon HD 6970 OC 2GB DDR5 PCI-E BOX lub Asus Radeon HD 6970 DirectCU II 2GB DDR5 PCI-E BOX
Dysk twardy :Samsung SpinPoint F3 HD502HJ (500GB, 7200RPM, 16MB, SATA/300)
Naped: ASUS DRW-24B3ST
No zasilacza nie wybrałem ale to wiadomo że minimum 600 Wat i obudowe też się poszuka.
Kmputer chciałem kupic tak do końca lutego ale wyskoczyły minie planowane wydatki i to się przeciągnie troche ale myśle że te zestaw do tego czasu bedzie na poziomie i plusy takie że częsci stanieją myśle. :)
I teraz pytanie czy ta płyta główna jest dobra?(przyszłościowa tak powiem)i drugie pytanie co sądzicie o karcie graficznej która lepsza?(mało tego te karty są dosyć duże a płyta ma funkcję łączenia 2 kart i nie wiem czy wejdzie mi za jakis czas druga taka sama karta.?
Monitor mam normalnu Samsunga 22 cale ale za jakiś rok kupię 22 lub 24 cale LED Full HD dlatego wybieram troche lepszy komp zeby pociągnął na tym monitorku gry np. Battlefield 3 i nowsze które się pojawią np.GTA 5 :(

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: zestaw do gier komputer od gier



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych