Skocz do zawartości


Koller

Rejestracja: 01 lip 2010
OFFLINE Ostatnio: 17 07 2010 15:26
-----

Moje tematy

Cyfrówka za 500zł, nie na AAA, wyświetlacz 2,5",nagrywanie

17 07 2010 - 15:26

Miałem Olympusa sp 560uz ale go sprzedałem bo cyfrówka za 500zł, nie na AAA, wyświetlacz 2,5",nagrywanie


zdjęcia jakie robił mi się nie podobały i krótko baterie trzymały. Szukam aparatu mniejszego od tego, NIE jakaś CEGŁA.

-Koszt około 500zł

- Akumulator - nie baterie AAA, najlepiej jakby go można było wyjąć i zmienić na jakiś zapasowy. Ale chodzi mi by ładowało się bezpośrednio akumulator w aparacie a nie "paluszki- akumulatorki"

- Wyświetlacz 2,5 ", ewentualnie kawałek mniejszy ale zależy mi na takim

- Zoom optyczny od 3 w górę

- nagrywanie filmików (fajnie jakby było w HD ale nie musi być)

Dodatkowo wizjer ale to też tak jakby akurat był.
Aparat dla amatora, na imprezy w pomieszczeniach i w plenerze, zdjęcia wieczorem i nocą, imprezy sportowe - przyda się stabilizator ruchu.
Dziękuję za pomoc.

wyszukiwarka i odtwarzanie na wrzuta mi nie działa

06 07 2010 - 21:47

Witam. Mam bardzo dziwny problem. Z dniem dzisiejszym przestała mi działać wyszukiwarka na Wrzuta.pl. Kiedy wpiszę cokolwiek do wyszukania zawsze pisze "Wystąpił błąd" - niezależnie czy to audio, obraz czy video. Jeśli mam link podany to wchodzi na stronę ale nie można odtworzyć pliku. Pisze, żeby spróbować później. Odtwarzają się tylko filmiki. Kiedy jestem zalogowany sytuacja sie nie zmienia.
Mam najnowszego flasha i jave. Sprawdzałem na wszystkich przeglądarkach. Usuwałem cookies, zmieniałem ip, wszystko na nic. Na stronach z mp3 opierającymi się na wyszukiwarce i pobieraniu z wrzuty też mi nie działa. Na niektórych znajduje ale odtwarzać się nie da... Dzisiaj zainstalowałem drukarkę ale to nie od tego raczej.. chociaż już nie miałem pomysłów to odinstalowałem i dalej nie działa.. Juz nie wiem co robić :/
Proszę o szybką reakcję.

po co sterowniki do monitora

01 07 2010 - 16:08

Po co w ogóle są sterowniki do monitorów? Ja nigdy nie instalowałem tego i żyję. Z ciekawości pytam, jakie funkcje spełniają?