Skocz do zawartości


Klio5

Rejestracja: 17 sty 2008
OFFLINE Ostatnio: 11 11 2008 21:14
-----

Moje tematy

Radeon x1650 - przegrzewanie

09 11 2008 - 13:31

Witam, od pewnego czasu mam problem z karta grafiki..;/kiedy chce sobie w cos pograc wyskakuje mi informacja ze karta grafy za bardoz sie grzeje i zmniejszy sie taktowanie wetdy gra sie tnie;/nie wiem czemu tak sie dzieje wiatrak na karcie graficznej dziala i nigdy nie mialem tkaiego problemu jakis czas temu wyminienilem wiatrak na procesorze zeby cicho komp chodzil i niby wsyzstko w porzadku bylo temperatura proca w normie ale karta grafy zaczyna swirowac;/jak ktos mial taki problem prosze o pomoc.

[Pomoc] Neostrada 6mb na speedtouch330;/

01 11 2008 - 11:16

Witam, mam pewien problem mianowicie 2 tygodnie temu przedłużyłem umowę z tpsa z 1mb na 6mb i wczoraj niby został przyspieszony net;//tylko nie na 6mb, a 4.5Mb;/mam modem SPeedtouch 330 już kilka lat i wyczytałem, że to jego wina, że trzbea przestawić opcje z bulk na iso zainstalowałem nowe sterowniki mam iso i nadal net 4.5, 4.6 a niekeidy 4.7 mb;/na speedtescie pokazuje mi 600kb/s-.-nie wiem o co chodzi...pojechałem wczoraj do punktu tp i pytam o modemy ale typ mi mówi żebym zadzwonił do nich to mi wymienia tlyko ciekawe keidy...nei mam czasu na ich wymiane;/więc moje pytanie jak ktoś miał tkai problem prosze o sugestie;/bo jzu mnie szlag trafia na to neo 6mb...