Skocz do zawartości


Zdjęcie

Klikanie za pieniądze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 dociekliwa

dociekliwa

    Nowy

  • 0 postów

Napisano 23 09 2007 - 02:26

Czy na klikaniu w maile można zarobić? Jak się zdobywa poleconych i na gdzie się takich kupuje? Jeśli ktoś mi może pomóc proszę o odpowiedź

  • 0

#2 Skr3czu

Skr3czu

    Ekipa Tweaks.pl

  • 25 postów

Napisano 23 09 2007 - 08:37

Można zarobić, ale bardzo małe pieniądze więc nawet nie ma sensu się za to brać :)

  • 0

#3 dociekliwa

dociekliwa

    Nowy

  • 0 postów

Napisano 23 09 2007 - 10:11

A na jakiej pracy w domu przy kompie, przez internet da się wogle zarobić?
słyszałam o programach instalowanych na komputerze, ankietach, obsłudze email itp. A tak sobie myślę czy posiadając stronę na której byłby odpowiedni link, wkręcając w to paru poleconych, nie dałoby sie czegoś uciułać?
  • 0

#4 wncvirus

wncvirus

    Leń !

  • 851 postów

Napisano 23 09 2007 - 10:19

No możesz zarobić hmmm np.możesz jakiś dobry program napisac lub stworzyć jakąś stronke www:)
  • 0

#5 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 23 09 2007 - 10:55

Na stronach www
na grach (grasz w tibie, a potem sprzedajesz konto itp.)
na programach
na stronach płatnych
na hostingach
na hazardzie

No jest wiele sposobów ty wybierasz ten, który umiesz najlepiej wykonać :)
  • 0

#6 konkord

konkord

    Początkujący

  • 33 postów

Napisano 23 09 2007 - 14:00

http://www.bet-at-home.com/ zaklad bukmacherski online :)

jesli jestes zdolny lub wykażesz odrobine kreatywnosci mozesz pisac arty lub newsy za $

mozesz stworzyc jakas dobra strone www i umiescic na niej reklamy google adsense, lub skorzystac z wielu programow partnerskich np. helionu lub allegro dostajesz prowizje od nowych uzytkownikow zarejestrowanych poprzez twoja strone
  • 0

#7 Madziunia80

Madziunia80

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 21 10 2007 - 23:49

Jak już chcesz zarabiać to lepiej zabierz się za jedno z tych:
1/pozycjonowanie stron w internecie
2/sprzedaż kasy/postaci w grach multi
3/rozgrywki przez internet z nagrodami
4/umieszczanie banerów reklamowych na serwisie internetowym, który np należy do ciebie a masz duża odwiedzalność
5/hmm sprzedaż serwisu;))
  • 0

#8 rtsmistrzpolski

rtsmistrzpolski

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 20 12 2007 - 00:44

Komputer i tak chodzi i tak, więc niech zarabia!Dołączona grafika!

Twoi znajomi których zachęcisz zbierają punkty ale 100% tych punktów zbiera się też dla ciebie.
Uzbierasz np. 1000 a znajomy 900 to na konto idzie ci 1500 pkt.

1000 pkt. = 7 Euro

W ciągu pierwszych 3 godzin wciągłem 2-uch kolegów i mialem 500 ponad pkt.

Dzis 3 dzien. Mam 8 osob i ponad 4000pkt. Działajcie.

Wejdz do mnie na >>>> www.barre.friko.pl/

zobacz jak to wyglada jak wyplacic kase

Kazda strona internetowa zarabiac moze w jeden sposob, na reklamach innych firm. Klikasz w nią i wlasciciel zarabia. Wiec zarabiaj na komputerze, nie na stronach. Zapraszam
  • 0

#9 aspagnito

aspagnito

    Nowy

  • 0 postów

Napisano 17 03 2008 - 12:00

Niestety tego typu strony kończą się przeważnie wielkim rozczarowaniem i stratą pieniędzy, gdyż polegają na tym, że wiesz, iż Twój czas jest cenny, a one bazują właśnie na tym. Kupa obietnic, wyrzucone pieniądze i stracony czas.
Niedługo, pisałem o tym na tym forum, będziecie mieli szansę ustawić się na całe życie, dzięki mojej stronie, która bazuje na koncepcjach, które są rzadkością w necie, a które sprawiają, że regularni ludzie osiągają gigantyczne zyski i robią furorę. Wszystko jednak na razie jest tajemnicą.
  • 0

#10 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 17 03 2008 - 13:02

Witam; to klikanie na reklamy to wszystko bzdury, że zarobi się jakieś pieniądze. Niech dziennie otrzyma się 10 reklam i maksymalnie zarobek wynosi 1zł i w miesiącu masz 30zł. Warunkiem wypłaty we wszystkich tego typu zarobkach firmy wypłatę od pewnej wysokości minimum równowartość 100$ USA. Porównajcie sobie obecny kurs dolara do złotówki i zarobek miesięczny dowiecie się kiedy możecie spodziewać się wynagrodzenia. To jeszcze nie wszystko firmy takie nawet te UCZCIWE z reguły oferują wykup na przykład wszelkiego rodzaju kart członkowskich i własnych reklam (czyli możemy się za te wynagrodzenie zareklamować). Jednym słowem nie jest tak łatwo wyegzekwować należne nam wynagrodzenie.
Jedynym sposobem na dość pewny zarobek oczywiście nie pozbawiony ryzyka jest, posiadanie własnej strony www, i udostępnić jej pewną część na zamieszczanie reklam. Ewentualnie otworzyć blog i pozwolić na zamieszczenie reklam.
Wszelkie inne propozycje zarobku klikanie w reklamy, brandery to tylko strata czasu i nerwów (czemu tak mało reklam).
Za skopanie ogródka, zbiórkę surowców wtórnych (makulatura 0,2zł/kg), czy inne prace drobne dorywcze dadzą więcej pożytku materialnego i zdrowia niż siedzenie przy komputerze za 1zł.
Moja opinia opiera się na praktyce za miesiąc zarobiłem 37zł bo w to wchodzi 5zł na początek od firmy za to że zarejestrowaem się jako uczestnik do zarabiania/klikania w reklamy.
  • 0

#11 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 17 03 2008 - 17:21

Warnik leci do aspagnito. :P
Archeologia to nie u nas.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych