Skocz do zawartości


Zdjęcie

Klawiatura - problem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Domel_ck

Domel_ck

    Początkujący

  • 20 postów

Napisano 04 02 2009 - 19:45

Witam, posiadam klawiature i mysz bezprzewodowa firmy Labtec ze standardowymi wejsciami(nie USB). Korzystam tylko z tej klawiatury, a mysz mam podlaczona zwykla z kablem. Mam problem poniewaz jak wlaczam kompa to zdarza sie ze nie zalapie tej klawiatury a wtedy nei chodzi tez mysz albo caly komputer i musze resetowac kilka razy kompa az wszystko bedzie ok.Czy wiece moze jak temu zaradzic ?
Z gory dziekuje za pomoc

  • 0

#2 oskar93

oskar93

    Banned

  • 678 postów

Napisano 04 02 2009 - 20:10

Jak masz mozliwosc - sprawdz czy dziala nalezycie pod inna klawiatura i mysza. A jak nie lapie to w ktorym momencie dokladnie? Przy ekranie logowania do systemu, czy dalej? Okresl dokladnie.

  • 0

#3 Domel_ck

Domel_ck

    Początkujący

  • 20 postów

Napisano 04 02 2009 - 23:17

Dzis nie moglem zalaczyc kompa z 10 razy bo kontrolki od klawiatury sie nie zaswiecily, wiec wpialem zamiast bezprzewodowej stara zwykla klawiature i tez komp sie nie wlaczal, znaczy komputer pracowal ale nic nei widac bylo na ekranie i nic sie nie dalo zrobic, wiec znowu przepialem na bezprzewodowa i po 3 wylaczeniu kompa, kolejnym juz wypieciu i wpieciu wyjscia komputer sie wreszcie wlaczyl. Mam nowiutki bdb komputer, ale na starym dzialo sie to samo, tyle ze jak nie zalapalo klawiatury to komp sie wlaczal ale myszka strasznie skakala...
oskar93 - A co do tego kiedy nie lapie, to wszystko jest ok jesli kontrolki odrazu sie zaswieca przy wlaczeniu kompa (czyt. w momencie nacisniecia "power"), jesli odrazu sie nei zaswieca to juz jest lipa... nie wiem moze to jest cos z tym "nadajnikiem" do laczenia bezprzewodowo, moze jakos on nie zawsze lapie ?

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych