Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kibice Poloni Bytom-zabójcy.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 BB1910

BB1910

    Początkujący

  • 62 postów

Napisano 27 04 2008 - 10:31

23-letni kibic Ruchu Radzionków zmarł w sobotę w wyniku pobicia przez grupę kibiców Polonii Bytom, do którego doszło w centrum Radzionkowa (Śląskie) - poinformował w niedzielę oficer prasowy policji w Tarnowskich Górach asp. Rafał Biczysko. Zatrzymano już pięciu mężczyzn podejrzewanych o udział w zajściu.

Według dotychczasowych ustaleń 23-latek szedł w sobotę wieczorem ulicą z kolegą, kiedy podeszła do nich grupa młodych mieszkańców Radzionkowa, kibiców Polonii Bytom. Kolega uciekł, 23- latek został brutalnie pobity. W wyniku odniesionych obrażeń zmarł w szpitalu w Bytomiu. Policjanci zatrzymali pięciu mężczyzn w wieku od 19 do 28 lat.

- Przesłu[beeep]emy świadków, przeglądamy też zapis z kamer miejscowego domu kultury, w pobliżu którego doszło do zdarzenia - powiedział asp. Biczysko. Ruch Radzionków gra obecnie w czwartej lidze, Polonia Bytom w ekstraklasie.


K*rwa i to ma być kibicowanie? Je*ani mordercy!

  • 0

#2 Killaz

Killaz

    Profesjonalista

  • 2 300 postów

Napisano 27 04 2008 - 10:35

To już są jacyś chorzy psychicznie ludzie. Pobić bez powodu ze skutkiem śmiertelnym... Aż płakać się chce.

  • 0

#3 Bardock

Bardock

    Ocean of Apathy

  • 985 postów

Napisano 27 04 2008 - 10:49

Żal.pl <--- jedyny słuszny komentarz do tego. :P
  • 0

#4 still

still

    Początkujący

  • 149 postów

Napisano 27 04 2008 - 16:25

Tu nawet nie chodzi o kibiców, to ludzie są popaprani. W nocy z piątku na sobotę, o mało co nie dostałem w ryj od grupy drechów, tylko dlatego, że bramkarz nie wpuścił ich do klubu bo byli pijani... A policja co? Ma to gdzieś.
  • 0

#5 BB1910

BB1910

    Początkujący

  • 62 postów

Napisano 01 05 2008 - 18:49

Pobić bez powodu ze skutkiem śmiertelnym... Aż płakać się chce.

Jest powód. W Radzionkowie są dwa kluby (mordercy) Polonia Bytom i Ruch Radzionków zapewne często dochodzi do takowych starć.

Chłopak prowadził im doping...
  • 0

#6 Gawron

Gawron

    Początkujący

  • 110 postów

Napisano 05 05 2008 - 00:59

Fajny kolega co uciekł... Ja już się nie dziwię takim przypadkom. Dziś to norma, że jak kibicujesz klubowi co ma rywala (inny klub) to prędzej czy poźniej dostaniesz w buźkę nawet ze skutkiem tragicznym.
  • 0

#7 BB1910

BB1910

    Początkujący

  • 62 postów

Napisano 07 05 2008 - 07:05

Fajny kolega co uciekł...


Możliwe, że został by również tak pobity i by były dwa przypadki pobicia ze skutkiem śmiertelnym.
  • 0

#8 Killaz

Killaz

    Profesjonalista

  • 2 300 postów

Napisano 07 05 2008 - 13:22

Wszędzie tylko przemoc. Źle się to dla nas wszystkich skończy.
  • 0

#9 still

still

    Początkujący

  • 149 postów

Napisano 07 05 2008 - 13:27

Dla tego panie i panowie, wstajemy od klawiaturki, korzystamy z pogody i ćwiczymy! :P 10 dresom i tak nie da się rady w pojedynkę, ale przynajmniej da radę uciec :D
  • 0

#10 Killaz

Killaz

    Profesjonalista

  • 2 300 postów

Napisano 07 05 2008 - 13:30

Nakoksowani w barach, a na nóżkach często już gorzej. Także ucieczka to łatwizna w większości przypadków :D
  • 0

#11 Gawron

Gawron

    Początkujący

  • 110 postów

Napisano 07 05 2008 - 19:32

Na nóżkach i pewnie między nimi gorzej :D

Możliwe, że został by również tak pobity i by były dwa przypadki pobicia ze skutkiem śmiertelnym.



( Zostałby )

Gdyby został to pobicie mogłoby rozejść się częściowo po 1 i po 2, a tak skumulowało się śmiertelnie na jedym ziomku. Kolo postąpił jak tchórz, niech się obwinia...

  • 0

#12 still

still

    Początkujący

  • 149 postów

Napisano 07 05 2008 - 21:35

Czy by się rozeszło? Mało prawdopodobne... Nie każdy jest na tyle odważny. Zresztą jest coś takiego jak instynkt samozachowawczy. I głupi jest ten, który woli bójkę, niż po prostu się zmyć. Z doświadczenia wiem jak to jest. I nie raz sam dostałem w (za przeproszeniem) mordę. Ale też i nie raz wychodziłem obronną ręką, ale tylko i wyłącznie biłem się w obronie własnej, ew. obronie dziewczyny czy też kumpla. Ale to nie zmienia faktu, że była to ostateczność i nie jestem z tego w żaden sposób dumny.

"Dresiki" tylko w grupach są mocne, a samemu już tak nie podskakują. I takie rzeczy nie dzieją się wyłącznie w Polsce, ale na całym świecie...
A co do tego między nóżkami, hmm... "wspomagacze" robią swoje :) I dobrze im tak!

:thumbsup:

  • 0

#13 Arjen

Arjen

    Nowy

  • 0 postów

Napisano 12 06 2008 - 19:18

Ja jestem kibicem zupełnie innej druzyny,ale jestem pewien,że nie wszyscy kibice Polonii Bytom to mordercy.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych