Skocz do zawartości


KatarzynaD

Rejestracja: 15 lut 2015
OFFLINE Ostatnio: 16 02 2015 14:23
-----

Moje tematy

Strong Signal Ads

15 02 2015 - 19:10

Przez przypadek z jakimś programem ściągnęłam to paskudztwo... Czy mogę liczyć na wskazówki jak się tego pozbyć? Bardzo proszę o pomoc :)


Spy Hunter 4 - bardzo proszę o pomoc w usunięciu

15 02 2015 - 14:07

Witam! W celu usunięcia Strong Signal Ads zainstalowałam Spy Hunter 4, ponieważ wiele osób go polecało, a ja jako kobieta nieznająca się na komputerowych rzeczach zaufałam tym poleceniom. Teraz mam spory problem i nie mogę się tego programu pozbyć...

 

Najpierw próbowałam odinstalować Spy Hunter normalnie przez panel sterowania, ale zamiast odinstalowywania wyświetlał się obrazek reklamujący wykupienie jakiegoś pakietu i nie dało się przejść do procesu odinstalowywania.

 

Poczytałam trochę na forum, co powinnam zrobić i ściągnęłam FRST. Wykonałam te wszystkie kroki, które były wskazane i mam takie coś w formie notatki: FRST oraz Addition. Bardzo proszę o pomoc, co dalej zrobić :unsure: Dodam, że teraz kiedy próbuję odinstalować to cholerstwo przez panel sterowania, to już nie wyświetla się ten obrazek z reklamą, tylko komunikat "Installer failed with error code: 14". Co teraz? :(