Skocz do zawartości


Zdjęcie

Karta zintegrowana ATI


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 nizinsky

nizinsky

    Początkujący

  • 13 postów

Napisano 14 10 2007 - 00:23

Chcialbym podlaczyc jeszcze jedna karte grafiki do mojego PC.Jedyna jaka mam w kompie to zintegrowana karta grafiki ATI radeon Xpress 200 series.Niestety nie obsluguje Naraz monitora i LCDtv poniewaz ma tylko jedno wyjscie.Chcialbym kupic jeszcze jedna karte tylko nie wiem czy bedzie pracowala z ta która juz tam jest.Karty maja oznaczenia jak: AGP,PCI albo PCIe.Z tego co wiem to w moim biosie istnieja tylko PCI,PCIe I motherhood.Prosze pomózcie bo nie wiem o co chodzi. Jestem nowicjuszem w tych sprawach. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) AMD Athlon ™64 processor 3200+.Windows xp home edition

  • 0

#2 DanBK

DanBK

    Stały użytkownik

  • 292 postów

Napisano 14 10 2007 - 00:42

Komputer niestety nie pociągnie dwóch kart jednocześnie (oczywiście mamy SLI ale to
już wyższa szkoła jazdy i tego przypadku się nie tyczy), ale spokojnie dokładająć "druga"
kartę będziesz mógł na spokojnie podłączyć dwa monitory, warunek karta musi posiadać
dwa wyjścia na monitor, najbezpieczniej jak kupisz coś ATI, te karty wg mnie są najbardziej
przyjazne jeśli chodzi o dwa monitory :D Co to do samej karty, kup coś na PCIexpres.
Jeśli miałbyś jakieś pytania przed zakupem czy wątpliwości co do danej karty, napisz do mnie
to Ci pomogę wybrać i jak coś później skonfigurować czy samej instalacji.
Pozdrawiam

  • 0

#3 nizinsky

nizinsky

    Początkujący

  • 13 postów

Napisano 14 10 2007 - 01:03

[Mam cos na oku i powiem ci ze wlasnie na takie karty o jakich mówisz patrzylem.Jest ich tyle ze zglupialem.Czy taka mogla by byc?.Jezeli nie to moze masz jakies sugestie.http://cgi.ebay.co.uk/Sapphire-ATI-RADEON-X1300-256-MB-PCI-E-Graphics-Card_W0QQitemZ230178462244QQihZ013QQcategoryZ3762QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZVi
wItem
  • 0

#4 DanBK

DanBK

    Stały użytkownik

  • 292 postów

Napisano 14 10 2007 - 01:07

"Page Not Responding" Gdybyś mógł wkleić link poprzez użycie takiej małej zielonej ikonki
zaraz przy przycisku do podkreślania tekstu to byłbym wdzięczny.
  • 0

#5 nizinsky

nizinsky

    Początkujący

  • 13 postów

Napisano 14 10 2007 - 01:12

http://cgi.ebay.co.uk/Sapphire-ATI-RADEON-...1QQcmdZViewItemalbo:http://cgi.ebay.co.uk/SAPPHIRE-ATI-Radeon-...1QQcmdZViewItemCos nie dzialaTa karta to:SAPPHIRE ATI Radeon X1550 PCIE 1550 GRAPHICS CARD 256MB
  • 0

#6 DanBK

DanBK

    Stały użytkownik

  • 292 postów

Napisano 14 10 2007 - 01:18

Używasz zakładek na eBay.
No taka karta wygląda elegancko, dwa monitorki pociągnie (nawet dwa przez VGA, masz dodatkowo przejsciówkę) POLECAM
A jeszcze napisz jedno, do czego potrzebujesz tej karty i ile max kasy chcesz na nią przeznaczyć? Moęe coś lepszego się dobierze :D
  • 0

#7 nizinsky

nizinsky

    Początkujący

  • 13 postów

Napisano 14 10 2007 - 01:30

[Gram w nowe gry no i chcialbym ogladac filmy na plazmie, nic w sumie szczególnego.Dobrze by bylo tez pograc czasami na duzym ekranie :) >w Plazmie dziala mi tylko rozdzielczosc 1360-768pixel poniewaz ma wejscie na kompa tylko na vga.Na karte moge przeznaczyc góra £35( cos okolo 200zl)A jeszcze co powiesz o tym?Sapphire ATI Radeon HD 2400PRO 256MB 2400 Graphics Card
  • 0

#8 DanBK

DanBK

    Stały użytkownik

  • 292 postów

Napisano 14 10 2007 - 01:31

No to ta pierwsza będzie ci w 100% wystarczyła,
ta druga ma pewne minusy - trochę wolniejsza i ma uciętą szynę (64bit)
Tylko teraz rodzi się jedna nieścisłość, mianowicie napisałeś

[..]Jestem nowicjuszem w tych sprawach[..]

a z tego co widać potrafisz sobie kartę wybrać :D
  • 0

#9 nizinsky

nizinsky

    Początkujący

  • 13 postów

Napisano 14 10 2007 - 01:45

Duzo czytam ;) .Co powiesz o tej drugiej która ci podalem?Jezeli jest dobra to ja juz odrazu biore.Staram sie nie zabladzic w tym gestym lesie powiklan komuterowych :D .Dlatego tez jestem tu i radze sie wiecej doswiadczonych. :)[I jeszcze ta :Sapphire ATI RADEON X1550, (512 MB) Graphic CardJezeli mi tylko wskazez to odrazu kupuje
  • 0

#10 nizinsky

nizinsky

    Początkujący

  • 13 postów

Napisano 14 10 2007 - 19:04

Posluchajcie za godzine konczy sie aukcja karty Sapphire ATI RADEON X1300 256 MB PCI-E Graphics Card.Co powiecie o niej ? Czy warto kupic?

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych