Skocz do zawartości


Zdjęcie

Karta w Asusie k50c - Sterowniki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marion01

Marion01

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 08 04 2010 - 16:31

Witam. Nie mam pewności, czy to właściwe miejsce i czy ktoś już takiego tematu nie pisał, więc chcę zapytać: Mam asusa k50c z kartą graficzną SiS Mirage 3. Otóż karta ta nie miała sterowników, więc udałam się na stronę producenta i tam pobrałam SiS UniVGA3 graphics driver dla Windows XP. Gdy jednak próbuję go zainstalować wyskakują mi jakieś błędy (załączniki poniżej)... Jeżeli ktoś mógłby mi pomóc to byłabym wdzięczna...

Załączone miniatury

  • bez tytułu.JPG
  • bez tytułu2.JPG

Użytkownik Mofis edytował ten post 26 04 2010 - 21:31
Poprawka tytułu

  • 0

#2 geronimoo

geronimoo

    Uzależniony od forum

  • 1 457 postów

Napisano 08 04 2010 - 17:41

Właściwe drivery do karty graficznej do Twojego laptopa leżą sobie spokojnie na stronie producenta lapka: http://support.asus.com/download/download.aspx?SLanguage=pl-pl zanim je po ściągnięciu zainstalujesz, odinstaluj poprzednie programem driver sweeper lub driver cleaner. Jak widzisz na obrazku jest wszystko czego duszyczka zapragnie.

Użytkownik geronimoo edytował ten post 09 04 2010 - 09:17

  • 0

#3 Marion01

Marion01

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 10 04 2010 - 10:43

Problem w tym, że poprzednich nie było... A ze strony Asusa pobierałam niejednokrotnie i za każdym razem pojawiał się ten sam błąd "Can't find InstFunc.exe result file"
  • 0

#4 geronimoo

geronimoo

    Uzależniony od forum

  • 1 457 postów

Napisano 10 04 2010 - 13:15

Problem w tym, że poprzednich nie było

Były, bo przeważnie jakieś są, chociażby te systemowe, natomiast instalowałaś jakieś UNI chodziło mi więc o to aby przed instalacją właściwych te właśnie usunąć. Windows masz ze wszystkimi poprawkami, tzn czy jest zaktualizowany do SP3? Jeśli nie pomaga instalacja zwykła spróbuj przez plik .inf.
I jeszcze jedno pytanie czy po instalowałaś wszystkie drivery? Może wystarczy stąd skąd podałem zainstalować "ASUS Live Update Utility for Windows XP" z gałęzi "utilities" może to rozwiąże problem tego co powinno i skąd zostać pobrane i zainstalowane.

Użytkownik geronimoo edytował ten post 10 04 2010 - 13:31

  • 0

#5 Marion01

Marion01

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 11 04 2010 - 13:37

Na temat systemu to nie wiem, sterowniki mam wszystkie, jakie były na stronie Asusa, oprócz VGA, z którym właśnie mam problem, a pliku ifn nie ma w pobranym folderze. Natomiast w menadżerze urządzeń kontroler wideo zgodny z VGA ma żółty wykrzyknik i dane na temat sterownika wszędzie piszą "nieznane", nie znajduje sterowników nawet od Windowsa, karta graficzna jest na pewno włączona. Podobno trzeba przeinstalować system...???

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: karta graficzna ASUS



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych