Skocz do zawartości


Zdjęcie

Karta Graficzna czy Zasilacz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Crisis7

Crisis7

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 16 04 2008 - 13:40

Zwracam się do was z prośbą, żebyście mi pomogli bo jestem już zdesperowany... Komputer niedawno miałem w naprawie. Została wymieniona Płyta Główna i Karta Graficzna. Płyta jest minimalnie lepsza od starej.. a Karta Graficzna z GeForce'a 6600GT została wymieniona na 7300GT.
No więc wszystko elegancko zrobione, formacik, instaluje (później) sterowniki do karty graficznej i od tego momentu zaczynają się kłopoty. Gdy włączam Mozillę.. wyskakuje jakaś reklama flashowa bach. Komputer się zawiesza i tylko restart go ratuje. Gdy włączam jakąkolwiek grę (World of Warcraft) gra po kilkunastu albo się zawiesza albo restartuje komputer.
Kompletnie nie wiem co jest grane.. Przypuszczałbym, że to zasilacz, choć nie jestem pewien. Może ktoś miał tu taki problem?
Nawet przy jakiejkolwiek instalacji czy próbie czegoś ściągnięcia z internetu myszka się zacina i komputer jakby "śpi" nie reagując na nic! W grach to już w ogóle..
Nie wierze, że to karta graficzna ponieważ jest nowa...
Konfiguracja mojego kompa to:
AMD Athlon 64bit 3000+
Nvidia GeForce 7300GT
1024gb
Płyta Główna Asus (dostosowana pod procesor itd, więc nowa nie jest)

Z góry dziękuję i pozdrawiam. Crisis7. ;] :P ;]

  • 0

#2 still

still

    Początkujący

  • 149 postów

Napisano 16 04 2008 - 17:27

A jaki masz ten zasilacz?

  • 0

#3 Gość_qu34_*

Gość_qu34_*

Napisano 07 05 2008 - 00:37

Witam,

Ja miałem takie problemy jak moja karta się grzała. To też może być przyczyną.
  • 0

#4 binio24

binio24

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 07 05 2008 - 16:27

Jeśli zasilacz pociągnał 6600GT to i 7300GT powinien, ale jak masz możliwość to pozycz od kogoś i podłacz jakiś mocniejszy zasilacz, jeśli nadal to samo będzie to będzie trzeba gdzie indziej przyczyny szukać.

aha, napisz jaki masz zasilacz.
  • 0

#5 Jarod_20

Jarod_20

    Obserwator

  • 9 postów

Napisano 10 05 2008 - 11:34

Sprawdź temperatury podzespołów.Zainstaluj directx i stery na nowo(zwłaszcza od grafy)

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych