Skocz do zawartości


KUPER1994

Rejestracja: 12 sty 2011
OFFLINE Ostatnio: 15 09 2017 13:59
-----

Moje tematy

Realtek RTL8168 Gigabit Ethernet - sterowniki

31 08 2011 - 15:25

Witam po świeżo co zainstalowanym windowsie xp pro sp3 chciałem zainstalować sterowniki do karty sieciowej, wszystkie inne zainstalowane bez problemu.Kartę sieciową mam zintegrowaną, no to tak gdy instaluję sterowniki to na początku wszystko ok aż piszę instal driver... i potem błąd:Please shutdown and plug Realtek PCIE card to complete yhe instalation.No nawet próbowałem przez menadżer urządzeń i wskazywać bezpośrednio z czego ma instalować ale zaraz pokazuje się aby pobrać z internetu.Model mojej karty to Realtek RTL8168 Gigabit Ethernet Adapter.

Proszę o jak najszybszą odpowiedz.
Z góry dziękuje.
KUPER

Problem z uruchomieniem windowsa.

30 08 2011 - 22:02

Witam mam problem, gdy instalowałem windowsa Xp pro. Podczas instalowania gdy wpisuje kod z płytki okazało się że zgubiłem gdzieś kod instalacyjny i dałem reset ponieważ nie dało się wycofać instalacji. A teraz gdy chce zainstalować jakiego kol wiek windowsa to uruchamia się jak xp a potem niebieskie pole i piszę że się zaraz uruchomi ponownie potem znowu niebieskie pole i uruchamia się ponownie i tak w kółko, może da się jeszcze coś z tym zrobić czy muszę go dać do naprawy.Wiem że głupio zrobiłem ale trudno.


Z góry dziękuje.
KUPER

Problem rozwiązany temat do zamknięcia.