Skocz do zawartości


J@kub

Rejestracja: 18 paź 2008
OFFLINE Ostatnio: 25 10 2008 00:16
-----

Moje posty

W temacie: [Programy] poprawianie błędów na stronie

25 10 2008 - 00:16

Walidacja w czasach niedopracowanych cms'ów, stron na szablonach i dzieci NEO już praktycznie nie istnieje.


Żeby tylko, u mnie na polibudzie na infie z htmla wykładowca "nauczał" kodu, który w 1/2 był zdepresjonowany a w 3/4 nie przeszedłby przez validator.

W temacie: program do historii... rejestrów Windowsa XP

24 10 2008 - 18:00

link

W temacie: [Pomoc] Książka do Windows XP dla zaawansowyanych

24 10 2008 - 17:50

A co byście powiedzieli o takiej książce: "Rozbudowa i naprawa systemu Windows" Autor: Scott Mueller?! Dokłądne informacje na stronie wydawnictwa: http://helion.pl/ksiazki/rnawin.htm


Ja bym powiedział, że ta książka nie jest dla zaawansowanych. Jeśli nie lubisz lania wody, to kup książkę z frazą np. "ćwiczenia praktyczne", bo wykonanie czegoś samemu a przeczytanie o tym to 2 różne rzeczy.

W temacie: [Problem z UPC] Coraz wolniejszy internet

20 10 2008 - 23:19

Po prostu sporo osób bierze internet od nowego roku szkolnego. Ja wziąłem w podobnym terminie bezprzewodowy play. Chodziło elegancko 70-80KB, a teraz chodzi ok 20KB i pingi ok 400. Co do UPC to nie masz gwarantowanego pasma, więc de facto jeśli to nie jest wina techniczna to nic nie możesz zrobić.

W temacie: www.softfusion.pl

19 10 2008 - 14:41

teraz bedzie troche smiesznie, bo wytlumacze logo:
no wiec tak, te niebieskie linie to wymiana informacji <<internet>>, sa one od okien do okien, trochę daleko posunieta przenosnia, moglem wkleic dwa kompy na krzyz...
co do panelu to zwykly panel nie pasuje do tego layoutu, wiec musze jeszcze nad tym pomyslec,
style przy inputach da sie zrobic,

<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=Windows-1250" />
to jest symbol przynaleznosci do mafii M$, a tak serio, to nikt na to kodowanie nie narzeka, dobrze dziala zarowno pod starymi IE jak i FF, wiec czemu mialbym je zmieniac.

<!-- rounded corners - top **** -->
Ktos by robil tak "kosmicznego" laya z takim panelem -niemozliwe :lol:

Co do walidacji to nie tylko strona glowna sie waliduje, ale takze wszystkie pod strony, poza kontaktem, gdzie przez php sa 3 ostrzezenia.
Zwroc uwage, ze jak wrzucasz strone do w3 to spawdza ona tylko strone glowna bez linkow, bledy na podstronach ma nawet opera, ktora jest takim goracym zwolennikiem poprawnosci kodu.