Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakie wygodne buty na zimę kupic


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 kambrz

kambrz

    Początkujący

  • 28 postów

Napisano 25 10 2015 - 12:08

Witam,

chciałbym Was prosić o pomoc. Chciałbym sobie w tym roku zakupić na zimę jakieś obuwie. Na modzie się kompletnie nie znam, choć uczęszczam jeszcze do szkoły średniej. W moich dotychczasowych tenisówkach Nike będzie raczej zimno i dlatego planuję nabyć inne buty, ale nie chciałbym wydawać  za dużo na te kilka miesięcy w których jest naprawdę zimno. Dla tego też zrezygnowałem z takich marek jak Nike czy Adidas których buty kosztują 260 - 300 zł. Choć wiem że jakość była by pewnie o wiele lepsza to ta cena mnie trochę jak na ten czas odstrasza.

Co myślicie o butach marka Kappa  lub HD, innych z tego przedziału cenowego? Czym warto się zainteresować, a co omijać z daleka ? Chciałbym wydać na buty max 200 zł Jeżeli to jest możliwe...



  • 0

#2 hary

hary

    The Untouchable

  • 791 postów

Napisano 25 10 2015 - 20:19

Proponuje sklep decathlon. Kupiłem tam buty za ok. 250 zł i chodzę juz drugi sezon.



  • 0

#3 antoniolux

antoniolux

    Obserwator

  • 8 postów

Napisano 28 10 2015 - 13:02

Powiem Ci,że warto jest czasami dopłacić i kupić sobie coś porzadnego. Masz te 3 stówki i w tej cenie mozesz sobie kupic już naprawdę dobre oraz wygodne buty do chodzenia na co dzień. Na przykład niezłe są takie Kangaroos:

http://supersklep.pl/i210895-buty-kangaroos-k-boot-men-tan

 

Wyglądem trochę przypominają słynne Timberlandy i powiem Ci,że jakościowo wcale nie są tyle gorsze. Mam ich jedną parę i jestem zadowolony.



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych