Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakie urządzenie wielofunkcyjne?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 geralt18

geralt18

    Początkujący

  • 26 postów

Napisano 06 10 2008 - 21:10

Witam. Czytałem wiele wątków na temat urządzeń wielofunkcyjnych ale mam kilka pytań i proszę o pomoc.
Zastanawiam się nad jakimś modelem Canona (ponieważ mam iP 4300 i jestem bardzo zadowolony).

Czy jest jakaś znaczna różnica pomiędzy serią 5xx a 6xx? czy warto dokładać prawie 150zł aby kupic model 610? w końcu te same tusze i chyba identyczny skaner? czy na prawdę warto dokładać? czy zobaczę różnicę? i jak się ma jakość drukarki w modelu 540 do powiedzmy serii iP 4300/4500? czy to jest ta sama drukarka tylko z dodatkiem skanera? czy jednak jest gorzej?

no i jakby przypadkiem seria 5xx wypadała lepiej to brać 540 czy 520? bo na stronie canona wychodzi ze to starszy model jest lepszy (szybciej drukuje, i jest droższy).

ewentualnie czy jest jakaś lepsza alternatywa? bo jakoś do tego brothera to nie mam przekonania.
z góry dziękuję wszystkim za pomoc i odpowiedź.
pozdrawiam

Geralt

  • 0

#2 superomul

superomul

    Początkujący

  • 19 postów

Napisano 13 10 2008 - 19:14

mam PIXME MP540 jakies 3 miesiace, drukarka spełania swoje funkcje, nawet nie przypuszczałem ze za taka cenę (ok 300zl) będzie robiła naprawdę dobrej jakości druki zdjeć, atramentu tak nie pożera ja HP, wiec moge Ci ja polecic.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych