Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaki sterownik do karty dzwiękowej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 pj6

pj6

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 26 12 2007 - 14:08

Witam! Właściwie to nie wiem, czy jest to problem z płytą główną czy z kartą dźwiękową... Otóż w 'Panelu sterowania' w 'Dźwiękach i urządzeniach audio' w zakładce 'Audio' i 'Głos' w ogóle nie wykrywa mi urządzenia do nagrywania dźwięku. Także nie mam w ogóle możliwości zapisania jakiegokolwiek dźwięku. Początkowo wydawało mi się, że to może być po prostu problem z wejściem do komputera, jednak włączając urządzenie do nagrywania do drugiego wejścia, komputer również nie wykrywa urządzenia. Nie wiem już, jaki może być powód tego wszystkiego... Zastanawiałam się, czy to może mieć jakiś związek z płytą główną, czy może mam złe sterowniki czy coś. Niestety, EVEREST w "Nazwie płyty głównej" podaje "Nieznane". Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

  • 0

#2 tyranka

tyranka

    Początkujący

  • 145 postów

Napisano 26 12 2007 - 14:32

proponuje zaczac od znalezienia sterownikow do tego urzadzenia,
a jakiego windowsa masz konkretnie?

  • 0

#3 pj6

pj6

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 26 12 2007 - 15:15

Windows XP. Ze sterownikami niestety pojawia się problem. Po ściągnięciu sterowników z tej strony KLIK wyskakuje komunikat: "Device doesn't exist or maybe removed by manually. Please plug in device or reboot and try install again."
  • 0

#4 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 28 12 2007 - 19:22

Poszukaj odpowiednik sterowników do karty muzycznej zainstalowanej na płycie głównej. Model mobo zawsze jest na laminacie i tym się kieruj.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych