Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaki sterownik do Mobility Radeon HD 4500 Series.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 gajsu1201

gajsu1201

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 20 12 2011 - 14:19

Witam, mam dość spory problem z tym systemem:
Zacznę od tego, mam laptopa, na którym mam kartę graficzną Mobility Radeon HD 4500 Series.
Ściągnąłem sterownik z amd.com - na pewno dobry bo nawet ściągnąłem tą wersję to sama mi wykrywa.
Niestety przy próbie instalacji wywalało mi ciągle, że mam inną kartę graficzną i że sterownik nie pasuje, mimo, że NA PEWNO pasuje.
Dołączona grafika

Wiele osób pisało, że powinienem odinstalować sterownik, a więc wszedłem w menadżer urządzeń, znalazłem moją kartę graficzną Ati Radeon, wszedłem w sterownik i nacisnąłem odinstaluj:

Dołączona grafika

Zaznaczyłem dodatkowo, żeby odinstalowało sterownik po zaznaczeniu tego i odinstalowało mi WSZYSTKO nie tylko sterownik :*(

Dołączona grafika

Nagle pogorszyła mi się rozdzielczość itp, czego się spodziewałem, bo w końcu odinstalował mi się niby sterownik ale gdy kliknąłem znowu w instalację sterownika nie wykrywało mi juz karty graficznej, gdy w menadżerze zadań nacisnąłem wyszukaj nowy sprzęt znalazło mi tylko Standardową kartę graficzną VGA :D i nie wyszukuje mi już w ogóle Radeona
Proszę pomóżcie mi coś z tym zrobić, jak mam wykryć moją kartę ? Cholerny system :)

  • 0

#2 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 20 12 2011 - 19:41

Witam spróbuj najpierw zrobić przywracanie recovery,a później będziemy myśleć jeśli to nie pomoże..

  • 0

#3 kosa006

kosa006

    Rap Fanatyk

  • 761 postów

Napisano 21 12 2011 - 01:59

Najpierw podaj dokładny model laptopa ze spodu z naklejki.
  • 0

#4 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 21 12 2011 - 18:24

Pewnie tu będą potrzebne Sterowniki do chipsetu, i na końcu dopiero odpowiedni ster do grafiki.

Użytkownik Quke edytował ten post 21 12 2011 - 18:25

  • 0

#5 kosa006

kosa006

    Rap Fanatyk

  • 761 postów

Napisano 21 12 2011 - 18:53

Dlatego poprosiłem o dokładny model laptopa z naklejki żeby podać autorowi tematu odpowiednie sterowniki.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych