Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaka konsola do gier 2016, a może komputer?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 25 05 2016 - 10:49

Hej,

Jaką polecacie konsolę do gier? Mam doświadczenie z Nintendo Wii i fantastycznymi grami japoński oraz dawno temu PS2. Nie grałem na Xboxie nigdy. Rozważam też zakup komputera :)



  • 0

#2 viris33

viris33

    Administrator

  • 4 657 postów

Napisano 25 05 2016 - 16:13

Jeżeli budżet to tylko tyle co na konsolę czyli 1500-1600zł to lepiej będzie kupić konsolę. Komputer z 1500zł spiszę się idealnie ale w biurze.

Poza tym wstrzymałbym się do premiery PS4K która ma być niby wydajniejsza od czwórki.



  • 0

#3 xdax1

xdax1

    Początkujący

  • 34 postów

Napisano 25 05 2016 - 16:34

Ja także polecam kupić konsole, jeśli budżet jest taki jak @up napisał.

Można kupić konsolę od razu z świetnymi grami, np była taka promocja:

Sony PlayStation 4 1 TB + DriveClub + Wiedźmin 3: Dziki Gon + Ratchet & Clank + Uncharted 4: Kres Złodzieja – Day One Edition

 

Za 1800 zł, 200 zł więcej ale sporo fajnych gier ;)


  • 0

#4 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 26 05 2016 - 10:37

Jak jest z grami z ściąganymi ze sklepu Xboxa? Można je spolszczyć, jeśli się zakupiło angielską wersję, czy są gotowe spolszczenia np. do Wiedźmin 3?


  • 0

#5 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 21 06 2016 - 10:19

Kupiłem XBOX One od wujka Gatesa i jestem zawiedziony. Ta konsola jest niegrywalna, jeśli nie ma się stałego i szybkiego dostępu do Internetu. Pod naporem skarg wymyślili co prawda tryb offline, jednak nie sprawdza się on on, wystarczy, że raz gra zacznie się aktualizować i już jej nie uruchomimy jej ponownie offline. Aktualizacje to nawet 20 GB danych do pobrania, dawno nie grałem, ale nie chce mi się wierzyć, że podobne patche mamy na PeCety. Poza tym oczywiście żonglowanie nośnikami - pomimo, że każda gra wymaga dość długiej instalacji + dostępu do Internetu to jeszcze  jej mało i potrzebny jest nośnik. Jeśli nie wykryje nośnika to bardzo szybko przerzuca nas do sklepu internetowego.  Sam dysk 500 GB jest za mały, 6 gier zainstalowanych i pozostaje nam tylko 40% wolnej przestrzeni. XBOX Live jest dość upierdliwy. Ikonki z "achievmentami" skutecznie psują rozgrywką, pojawiają się na dole ekranu dość często. Jedyna zaleta to duża ilość wersji językowych i nasz Wiedźmin w wersji angielskiej umożliwia granie z polskim dubbingiem :) Gry się nie tną choć Wiedźmin ładuje się dość długo(może to kwestia internetu?).


  • 0

#6 agus123

agus123

    Początkujący

  • 12 postów

Napisano 02 09 2017 - 11:23

Komputer będzie lepszym rozwiązaniem. Jeśli zdecydujesz się na jego zakup, zwróć uwagę na to, jaką kartę graficzną będzie posiadać. Ta: XXX powinna sobie poradzić z większością tytułów.


Użytkownik makensis edytował ten post 04 09 2017 - 16:27

  • 0

#7 Sklep.Zgeneration

Sklep.Zgeneration

    Początkujący

  • 26 postów

Napisano 14 09 2017 - 12:05

Jeżeli ma być to urządzenie z przeznaczeniem do gier, to zdecydowanie konsola, tylko nie PS3,a obowiązkowo PS4, różnice zobaczysz gołym okiem, posiada zupełnie iny silnik graficzny.



  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: konsola WII PS4 xbox 360



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych