Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaka Karta Muzyczna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 prezes241

prezes241

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 15 09 2013 - 19:52

Witam wszystkich.Piszę ponieważ mam zamiar Kupić głośniki Logitech Z-906 THX i mam następujący problem.Bo nie wiem czy jest sens bo moja obudowa od kompa jest tak badziewiasta bo inaczej nie można nazwać że nie zmieści mi się wewnętrzna karta muzyczna bo przeszkadza Karta Graficzna.I niewiem czy na wbudowanej na płycie głównej MSI 760GM-P23/FX (Opis urządzenia Realtek ALC887) te głośniki w pełni mi zadziałają bo te co teraz mam głośniki Creative 5.1 T5400 dosyć stary model.Ale chcę sobie kupić do słuchania muzyki i sporadycznie do gier zestaw Głośników Logitech Z-906 THX

 

Więc bardzo proszę o pomoc sad.gif


Z góry dziękuję.

 



  • 0

#2 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 15 09 2013 - 22:45

Patrzyłeś na zewnętrzną kartę dźwiękową? np: Prodigy Cube :)

 

  • 0

#3 viris33

viris33

    Administrator

  • 4 657 postów

Napisano 16 09 2013 - 11:08

Piszesz że do słuchania muzyki to dlaczego bierzerz zestaw 5.1 do oglądania filmów i grania ? Tutaj tylko 2.1 się sprawdzi, 5.1 w muzyce to nieporozumienie, muzyka i tak jest w formacie stereo.

Poza tym zintegrowana wystarczy do tych pierdziawek, co innego jakbyś miał jakiś Hi Endowy sprzęt audio za 5000zł.


  • 0

#4 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 16 09 2013 - 18:53

Powiem tak mam komputer z epoki kamienia łupanego :D i też chciałem z niego uzyskać jak najlepszy dźwięk, więc kupiłem to co napisałem powyżej. Na żadnej innej karcie nie uzyskasz takiej mocy jak z Prodigy Cube, kosztuje swoje ale warto ja się nie zawiodłem. Możesz zawsze poczytać na temat tej dźwiękówki, jak dla mnie to jest chyba najlepszy wybór.



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych