Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak zrobić sieć na 5 komputerów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bartek907

Bartek907

    Obserwator

  • 8 postów

Napisano 09 10 2008 - 16:20

Witam chicałbym sie dowiedzieć jak zrobić sieć na 5 komputerów żeby udostępnić internet drukarke i wybrane foldery . Na dwa komputery wiem jak zrobić . Prosze o wytłumaczenie krok po kroku . I mam pytanie czy tak sam jak na dwa komputery da sie zrobić przez kreator konfiguracij sieci ?? Systemy na jakich bede tą sieć robił to 3 xp prof i dwie visty Prosze o szybką odpowiedź.

  • 0

#2 sw29l

sw29l

    Charlie Don't Surf !

  • 1 958 postów

Napisano 09 10 2008 - 17:40

to zalezy jakim sposobem chcesz ta siec zrobic. Czy to ma byc siec tylko LAN na Hubie czy tylko WI-FI w topologi AD-HOC czy na AP czy mieszana. Systemy nie maja wiekszego znaczenia szybko sie je ustawia w sieci

  • 0

#3 Bartek907

Bartek907

    Obserwator

  • 8 postów

Napisano 10 10 2008 - 13:58

Sprzęt jaki posiadam to Router Wifi - LINKSYS Wireless-G ADSL Home Gateway WAG200G i chce przez niego rozdzielić neta na 5 komputerów w tym jeden laptop który ma sie łączyć bezprzewodowo .Chciałbym także udostępnić drukarke wszystkim komputerą w mojej sieci . I jakoś ją zabezpieczyć przed atakami z zewnątrz.
Prosze o wytłumaczenie krok po kroku jak tą sieć zbudować wierze że wśród was są fachowcy którzy się na tym znają i mi pomogą .

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych