Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak ustawić prawa dostępu do dysku "c"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 garibaldi

garibaldi

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 10 09 2007 - 19:54

Witam
Może ktoś mnie naprowadzi gdzie mogę usunąć blokadę tworzenia plików na c: oraz katalogu systemowego windows ? Loguje się jako administrator ale mam zabroniony dostęp do tych miejsc. Wszędzie indziej mogę tworzyć pliki i katalogi.

  • 0

#2 Aman

Aman

    Windows 98/XP/Vista/Ubuntu

  • 955 postów

Napisano 11 09 2007 - 15:21

Właściwości dysku C: -> Zabezpieczenia -> Zaawansowane -> Uprawnienia -> Edytuj -> Administratorzy -> Edytuj -> zaznacz Pełna kontrola -> Zastosuj.

Mniej więcej tak to musi być

  • 0

#3 szymonsz

szymonsz

    Początkujący

  • 33 postów

Napisano 13 09 2007 - 13:48

Właściwości dysku C: -> Zabezpieczenia -> Zaawansowane -> Uprawnienia -> Edytuj -> Administratorzy -> Edytuj -> zaznacz Pełna kontrola -> Zastosuj.

Mniej więcej tak to musi być


Zrobiłem tak jak piszesz i wyskoczył błąd - odmowa dostępu do wszystkich folderów i nic się nie zmieniło.
  • 0

#4 Aman

Aman

    Windows 98/XP/Vista/Ubuntu

  • 955 postów

Napisano 13 09 2007 - 14:07

Zrobiłem tak jak piszesz i wyskoczył błąd - odmowa dostępu do wszystkich folderów i nic się nie zmieniło.


PPM na folderze gdzie nie masz dostępu -> Właściwości -> Zabezpieczenia -> Zaawansowane -> Inspekcja -> Dodaj... -> wpisz użytkownika -> OK
  • 0

#5 szymonsz

szymonsz

    Początkujący

  • 33 postów

Napisano 13 09 2007 - 15:19

PPM na folderze gdzie nie masz dostępu -> Właściwości -> Zabezpieczenia -> Zaawansowane -> Inspekcja -> Dodaj... -> wpisz użytkownika -> OK


No i nadal lipa. Folder, w ktorym chce zmienić pliki ma dodanego użytkownika a nawet dla sprawdzenia dodałem użytkownika dla całego program files i nadal nie moge nic zmienić ani nawet odznaczyc tylko dla odczytu na folder Program FIles.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych