Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak uruchomić "agenta" podczas licytacji na allegro


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 06 06 2012 - 14:35

Mam problem na stronie allegro licytuje jedną rzecz i wyczytałem przed chwilą że podczas licytacji można uruchomić jakiegoś agenta który w razie mojej nie obecności na koncie licytuje za mnie oczywiście rzeczy które wybrałem . Orientujecie się może jak coś takiego uruchomić ?

Użytkownik qauke edytował ten post 06 06 2012 - 14:49

  • 0

#2 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 06 06 2012 - 15:11

Te kompowe aplikacje są nic nie warte, bezpieczniej będzie skorzystać z portali typu snajper. Licytacja 3 sekundy przed zakończeniem czasu wystarczy, aby zdyskwalifikować użytkowników Allegro nie korzystających z tego typu narzędzi. Kilka pierwszych udanych strzałów ma co miesiąc za darmo, nigdy nie miałem problemu z tą stroną.

  • 1

#3 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 06 06 2012 - 15:20

Na pewno skorzystam dzięki :E
  • 0

#4 Kiniana

Kiniana

    Przerwa na kryptoreklame

  • 18 postów

Napisano 25 06 2012 - 16:52

Dużo kupuję na allegro i znalazłam fajny serwis, umożliwia on wyszukiwanie przyszłych akcji. Fajna sprawa jak ktoś poluje się na jakąś dobrą ofertę, a sztuki są ograniczone. Dostajemy meilem czy smsem interesującą nas informację.Ten serwis to https://alerter.pl/

#5 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 25 06 2012 - 17:42

Droga ta zabawa i jakoś niezbyt do mnie przemawia ten serwis. Za darmo możemy sobie zrobić taki alerter instalując dowolny czytnik RSS na komputerze i ustalający wyniki wyszukiwania danego przedmiotu w Allegro w postaci kanału RSS. Gotowy link wstawiamy do czytnika do tego odświeżanie np. co 5 minut i mamy alerter za darmo na komputerze ;)

Również Allegro umożliwia powiadomienia e-mail o nowych przedmiotach, ale z tego co wiem jest to jedno podsumowanie dziennie generowane o 1.00 w nocy.

Instalacja RSS na komórce jest równie łatwa, do tego ustalamy odświeżanie co jaki czas i mamy alerter za darmo na komórce ;)

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych