Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak sprawdzić przesyłkę kurierską?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 nnn2007

nnn2007

    Początkujący

  • 93 postów

Napisano 08 09 2009 - 07:50

Jak wygląda procedura sprawdzania przesyłki kurierskiej w momencie dostarczenia jej do domu?
Czy muszę cokolwiek podpisać zanim ją otworzę w obecności kuriera w celu sprawdzenia zawartości?

  • 0

#2 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 08 09 2009 - 08:15

Prawdopodobnie przed podpisaniem odbioru możesz otworzyć paczkę, wyłącznie w obecności kuriera. Jeżeli przesyłka będzie zniszczona, wtedy kurier sporządza raport, i sprawa wędruje dalej. Nie wiem jak dokładnie to wygląda, bo takiej sytuacji nie miałem.

  • 0

#3 nnn2007

nnn2007

    Początkujący

  • 93 postów

Napisano 09 09 2009 - 07:55

A co jeśli np. kurier nie zastanie mnie w domu, zostawi paczkę u sąsiada, który podpisze odbiór - potem ja ją odbiore od sąsiada i stwierdzę, że jest uszkodzony towar?
  • 0

#4 Jakub566

Jakub566

    Pedobear

  • 897 postów

Napisano 09 09 2009 - 08:17

Mi kurier nie zostawiał paczek u sąsiada. Po prostu przed przyjazdem dzwonił czy jestem w domu. Jak nikogo nie ma w domu wystarczy powiedzieć, a on sam zaproponuje, że przyjedzie później np. za godzinę. Mi raz kurier przyszedł o 21, oczywiście został wpuszczony, bo towar był wyczekiwany. :P

Co do otwierania, wszyscy kurierzy na to przystają, czasami nie chętnie. Wielu z nich chce kasę do łap zanim otworzysz towar. Ale był jeden gościu co prawie uciekł, mówił, że nie musi być przy tym, bo może mam tam jakieś ''prywatne sprawy''. Towar był w porządku.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych