Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak rozpoznać że ktoś jest niewidoczny na Gadu-Gadu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 hubertnt

hubertnt

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 12 04 2008 - 16:47

Mam małe pytanko. Jaki program pozwala widzieć niewidocznych na Gadu-gadu? Miałem już GGNiewidoczni, Szpieg GG ale żaden z nich już nie działa. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

  • 0

#2 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 12 04 2008 - 17:00

Pozwolę sobie nie wnieść nic do tematu, ale po to został wymyślony status "Niewidoczny", aby ktoś kto nie chce rozmawiać, po prostu pozostał niewidoczny dla innych...

  • 0

#3 BlackJack

BlackJack

    Początkujący

  • 105 postów

Napisano 12 04 2008 - 20:48

PowerGG
  • 0

#4 hubertnt

hubertnt

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 12 04 2008 - 21:01

Power GG nie widzi niewidocznych!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika
  • 0

#5 BlackJack

BlackJack

    Początkujący

  • 105 postów

Napisano 12 04 2008 - 21:06

z tego co pamiętam byla tam taka opcia...
  • 0

#6 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 12 04 2008 - 21:14

Dokładnie, w Power Projekt można sobie ustawić zapisywanie np. logów. I widać , że niewidoczny włączył GG lub bawi się opisem o tej i o tej.
  • 0

#7 webtrax

webtrax

    Stały użytkownik

  • 180 postów

Napisano 12 04 2008 - 21:55

a ja odpowiem, ze wystarczy sam komunikator

zaloz nowy numer, odezwij sie z niego do tej osoby, ktora chcesz sprawdzic
spraw zeby Cie zablokowala (wyzywaj, zbluzgaj, itp, itd)
od teraz jak bedzie dostepny albo niewidoczny to na koncie ktore zostalo zablokowane
bedziesz widzial ten czerwony znaczek, a jesli bedzie niedostepny to nie bedzie nic
  • 0

#8 BB1910

BB1910

    Początkujący

  • 62 postów

Napisano 13 04 2008 - 11:28

Poszukaj:
TU 1
TU 2
  • 0

#9 webtrax

webtrax

    Stały użytkownik

  • 180 postów

Napisano 13 04 2008 - 13:00

BB1910 ten pierwszy link prowadzi do tematu z 2005 roku,
rozumiem, ze sprawdziles czy program tam podawany nadal funkcjonuje
(pomimo coraz nowszych wersji gg) i nadal pokazywal prawidlowy status
osoby sprawdzanej?
  • 0

#10 trym

trym

    Początkujący

  • 11 postów

Napisano 16 04 2008 - 13:36

Z tego co wiem to sprawdzanie czy ktoś jest niewidoczny jest problematyczną sprawą.

Nie zagłębiałem się w protokół na jakim oparte jest gg ale zauważyłem, że jak ktoś włącza gg, nawet ze statusem "niewidoczny" to wysyłana jest informacja o zmianie statusu do serwera. Podobnie, jeśli ktoś w tym trybie pozostawi przez chwilę komputer bezczynny i po pewnym czasie np. ruszy myszką - wtedy również wysyłany jest sygnał zmiany statusu (tak jak przy przejściu ze "zaraz wracam" do "dostępny").

Jedyny sposób jaki mi przychodzi do głowy to włączenie w Kadu opcji "rejestruj zmiany statusu" (czy coś podobnego) - wszystkie opisane wyżej przypadki są tam rejestrowane.
  • 0

#11 O.s.T.r.Y

O.s.T.r.Y

    Początkujący

  • 14 postów

Napisano 16 04 2008 - 18:55

Polecam dobry programik przed którym nie ukryje sie zadna niewidzoczna osóbka GG)
Mianowicie Szpieg_GG do pobrania TU
Pozdro! ;]

  • 0

#12 hubertnt

hubertnt

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 16 04 2008 - 20:01

Program Szpieg GG jednak działa!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika Nie pokazuje prawidłowych statusów zaraz po uruchomieniu ale po sprawdzeniu każdego kontaktu osobno wszystko jest OK. Dzięki za pomoc

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych