Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak opóźnić autostart


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 pawel_nowy

pawel_nowy

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 21 10 2008 - 22:28

Witam

Jak mogę opóźnić o np.: 15 s. Start programu który jest w autostarcie?

Jest taki problem , że zanim win98 mi wystartuje w 100% odpala się program (który jest w autostarcie) i startuje lecz raz startuje , a innym razem mam biały ekran (program się wiesza).

Jak go wyłączę i próbuje go odpalić z menu/programy itd. zawsze startuje bez problemu poprawnie.

Problem w tym , że nie zawsze mogę to zrobić. Ten program ma się poprawnie włączyć po włączeniu komputera do prądu.

Czyli najpierw win98 ma się odpalić w 100% dopiero po krótkim czasie chciałbym by startował sam ten program.

Jak to zrobić ?

  • 0

#2 Nurek

Nurek

    Nie ma jutra bez komputra

  • 3 586 postów

Napisano 22 10 2008 - 08:44

Możesz spróbować tak: masz w win98 coś takiego jak Harmonogram zadań. Spróbuj do niego dodać ten swój program i ustaw żeby uruchamiał się przy każdym uruchomieniu komputera. Harmonogram staruje razem z systemem, a dopiero potem odpala zwoje programy - może zadziała

  • 0

#3 pawel_nowy

pawel_nowy

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 23 10 2008 - 01:13

Możesz spróbować tak: masz w win98 coś takiego jak Harmonogram zadań. Spróbuj do niego dodać ten swój program i ustaw żeby uruchamiał się przy każdym uruchomieniu komputera. Harmonogram staruje razem z systemem, a dopiero potem odpala zwoje programy - może zadziała


OK spróbuje
Dzięki za porade

Czytałem gdzieś , że mozna coś dopisać w rejestrze ale nie wiem gdzie dokładnie :lol:
  • 0

#4 Nurek

Nurek

    Nie ma jutra bez komputra

  • 3 586 postów

Napisano 23 10 2008 - 08:50

OK spróbuje

Daj znać czy zadziała, bo sam jestew ciekawy.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych