Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak ograniczyć łącze innym użytkownikom sieci


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 wojtek80

wojtek80

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 13 10 2007 - 16:31

Jestem użytkownikiem Neostrady w opcji 512. Jestem tak jak 2 innych użytkowników podłączony pod router Thomson Speed Touch 500. Tych 2 użytkowników nagminnie używa programów p2p, co nie pozwala mi normalnie korzystać z netu. Chciałbym się dowiedzieć jak mogę im ograniczyć łącze lub podzielić na 3 równe części. (Czy w ogóle mogę im ograniczyć łącze?). Czy mogę tego dokonać na routerze? Jeśli tak, to jak? Czy potrzebne są specjalne programy? Jak, tak to jakie?
Z góry dziękuję za każdą pomoc.

  • 0

#2 Jotgie

Jotgie

    Zorientowany

  • 905 postów

Napisano 13 10 2007 - 16:44

Na tym routerze nie da rady. Tylko niektóre routery mają taką możliwość.

Zawsze mnie taki posty dziwią. Nie dość, że łamiecie umowę o neostradę (nie wolno dzielić poza lokal), to jeszcze nie umiecie się ze sobą dogadać. Poza tym 512 Kbps na trzech to stanowczo za mało i nawet przy braku korzystania z P2P i tak nie będzie to działało najlepiej.

  • 0

#3 wojtek80

wojtek80

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 13 10 2007 - 18:18

Mnie to zawsze dziwią ludzie, którzy nie mając żadnych danych wyciągają daleko idące wnioski. Nie znasz sytuacji, a wyrażasz opinię. Pytanie w temacie dotyczyło czegoś innego niż legalność. Poza tym wszystko odbywa się w ramach jednego lokalu i jest całkowicie legalne (router dostaliśmy w ramach umowy). A dogadanie się pozostałymi osobami, to inna sprawa.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych