Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak odzyskac pliki z back up?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 raisin

raisin

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 26 03 2008 - 15:42

Witam, jestem pierwszy raz na tym forum, potrzebuje pilnie pomocy w odzyskaniu plikow. Mam viste home premium , musialam sformatowac dysk, ( nie wiem czy dobrze, poniewaz zupelnie nie znam sie na komputerach ) czyli zrobilam tak : F11 -> Recovery Manager ->Advanced Options-> System Recovery with Backup Files first . Nastepnie musialam wlozyc plytke dvd na ktora skopiowalo pliki ktore wczesniej zaznaczylam ( min. pictures, videos itp. ) . W sumie musialam uzyc 3 plytek ( lacznie ok 12GB ) . Dysk zostal sformatowany , potem po kolei instalowalam plytki.
Mam teraz na dysku C folder o nazwie System Recovery Files a w nim folder C oraz dokument tekstowy o nazwie Restorewiz. I teraz pojawia sie problem poniewaz ten folder C zawiera wprawdzie moje stare foldery ( Program Files, Users, Downloads, a takze Documents, Pictures, Videos ...) jednak zaden z moich starych programow nie jest zainstalowany a w dodatku nie posiadaja zadnych plikow instalacyjnych, nie moge otworzyc zadnych zdjec , poniewaz wysakuje informacja "Access was denied " lub "You do not have permission to access the file location" . Mam wrazenie ze brakuje czesci plikow w folderach zawierajacych programy np folder zawierajacy program Corel PSP XI ma tylko 21Mb a program ten powinien miec ok 200 Mb a w dodatku tam gdzie mialam instalke do tego programu sa teraz jakies dwa dziwne pliki o rozszerzeniu .mst.
Czy ktos wie o co chodzi??? Jak odzyskac moje stare programy, zdjecia ??? Czy cos poszlo nie tak, czy potrzebuje jeszcze cos z tym zrobic o czym nie wiem?? :|

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych