Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak odinstalować MS Office 2010 dla użytkowników domowych i małych firm?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 saram.es

saram.es

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 08 02 2014 - 17:19

Witam!

 

Przejrzałam już sporo artykułów na temat jak odinstalować ten pakiet z komputera, jednak żaden z podanych tam sposobow nie działa (m.in. FixIt, windows installer cleanup utility, czy offcln.exe), dodam że przez Panel Sterowania również próbowałam odinstalować program, niestety wyskakuje wtedy komunikat, że 'Instalacja tego produktu została uszkodzona. Uruchom ponownie z Instalatora dysku CD,DVD lub innego oryginalnego źródła instalacji.'

 

Dodam, że usunęłam już wcześniej Moduł Szybkiej Instalacji oraz program Microsoft Office Single Image 2010. (najpierw usunęłam MSI, bo myślałam, że to wystarczy żeby móc od nowa zainstalować pakiet Office, ale kiedy go zaczęłam instalować wyskakiwał mi komunikat o problemie z Single Image, dlatego jego również usunęłam)

 

Czy jest ktoś, kto zna jeszcze inny sposób na odinstalowanie tego pakietu tak,żebym mogła go zainstalować od nowa ? Zapomniałam dodać, że chciałam ten pakiet odinstalować, ponieważ nie działał mi MS Access i kiedy chciałam to naprawić, to w efekcie przestały działać wszystkie programy MS Office.

 

 

System operacyjny to Windows 7 ,64bit.

 

Z góry dziękuję za pomoc. smile.png

 



  • 0

#2 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 13 02 2014 - 20:00

Przywróc system do momentu kiedy ten program działał bez problemu. A nastepnie odinstaluj go przez RevoUnisstaler PRO

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: MS Office 2010 TOSHIBA



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych