Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak odblokować stronę - Mac'a OS X


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rydzynianka

Rydzynianka

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 27 05 2012 - 08:30

Witajcie gram w gre sieciową plemiona.pl i mój zazdrosny bezsensownie mąż zablokował ją :/
prosze o rady jak to odkręcić. Mam laptopa Apla z systemem Mac'a OS X 10.6.8 Snow Leopard. Przeglądarka Safari.
Z góry dzięki.

Użytkownik Rydzynianka edytował ten post 27 05 2012 - 08:35

  • 0

#2 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 27 05 2012 - 13:07

Witajcie gram w gre sieciową plemiona.pl i mój zazdrosny bezsensownie mąż zablokował ją :/

Wiadomo, granie każdego wieczoru nie było najlepszym pomysłem i solidarność plemników doskonale rozumie niechęć do Plemion u Twojej zazdrosnej drugiej połowy.

Blokadę masz pewnikiem w ustawieniach routera, musisz wejść do jego panelu administracyjnego i szukać zakładki o nazwie zbliżonej do "access restrictions". Wyprzedzając następne pytanie, nikt nie zna adresu dostępu do Twojego panelu, musisz znaleźć sama (często jest to adres bramy domyślnej). Loginu i hasła też nie znamy.

  • 1

#3 kosa006

kosa006

    Rap Fanatyk

  • 761 postów

Napisano 27 05 2012 - 14:19

Adres routera : 192.168.1.1

Standardowe dane do logowania to :

Login: admin

Hasło: admin

(Hasło może być inne i wtedy musisz je wyciągnąć od męża).
  • 0

#4 Rydzynianka

Rydzynianka

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 31 05 2012 - 13:34

dziś spróbuje !
i czekajcie na info :)

Wiadomo, granie każdego wieczoru nie było najlepszym pomysłem i solidarność plemników doskonale rozumie niechęć do Plemion u Twojej zazdrosnej drugiej połowy.

Blokadę masz pewnikiem w ustawieniach routera, musisz wejść do jego panelu administracyjnego i szukać zakładki o nazwie zbliżonej do "access restrictions". Wyprzedzając następne pytanie, nikt nie zna adresu dostępu do Twojego panelu, musisz znaleźć sama (często jest to adres bramy domyślnej). Loginu i hasła też nie znamy.



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych