Skocz do zawartości


Zdjęcie

JAK TO MOŻLIWE - LOGOWANIE?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 qwertylukqwerty

qwertylukqwerty

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 01 04 2013 - 21:22

Witam,
Od pewnego czasu gdy wchodzę na pocztę wp oraz fb widuje czyjs login xxx@wp.pl z początku myślałem ze to ktoś z domu ale dzisiaj pokazał mi się login wraz z napisanym hasłem (tak jakby ktoś się pomylił i razem napisał tj. xxx@wp.plhaslo), zalogowałem się by sprawdzic kto to, okazało się że to osoba z uczelni z która w ogóle nie mam kontaktu znam tą osobę tylko z widzenia, tak w ogołe to ta osoba pochodzi z innego końca polski, niech mi ktoś wytłumaczy jak to jest możliwe zeby takie informacje się pojawiły w mojej przeglądarce bo pierwszy raz się z takim czymś spotkałem.....

  • 0

#2 pawel315

pawel315

    Uzależniony od forum

  • 1 553 postów

Napisano 01 04 2013 - 21:25

Może jakiś keylogger ?

  • 0

#3 qwertylukqwerty

qwertylukqwerty

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 01 04 2013 - 21:45

ale jakim cudem do systemu doszedłby skrypt keyloggera, nawet gdyby to był wirus to jaki by był sens ze ktoś sie do mnie włamuje i zostawia ślady logując sie na poczte i jeszcze z błedem bo podaje haslo..
  • 0

#4 qwertylukqwerty

qwertylukqwerty

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 02 04 2013 - 09:48

Ponadto dzisiaj wszedłem zobaczyć zapisane hasla, korzystam z google chrome, i byly tam jego hasla na jakims uniwersytecie oraz na zalukaj.tv, ale wyszukiwałem w historii i nie znalazłem niczego takiego.. czy to przeglądarka jakims cudem przechwyciła? ale musi być jakaś przyczyna tego.. jedyne co mnie z gościem wiąże to wspólna poczta grupowa na gmailu...
  • 0

#5 denzel99

denzel99

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 19 04 2013 - 20:14

na pewno jakis keylogger :|
  • 0

#6 100nka

100nka

    Stały użytkownik

  • 194 postów

Napisano 24 04 2013 - 12:11

przerobili ci kompa na zdalny dostęp. Lepiej rypnij sobie formata i skorzystaj z porad na tym forum odnoście optymalizacji usług i poprawienia bezpieczeństwa zanim o 6 rano odwiedzą cię smutni panowie zabierając ciebie ze sobą oraz wszystko co masz w domu. strach pomyslec gdzie jeszcze poza pocztą włazili :P

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych