Skocz do zawartości


Zdjęcie

Iphone 4s czy SGSIII


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 szychos

szychos

    Obserwator

  • 7 postów

Napisano 21 11 2013 - 18:25

Siemanko wszystkim doradźcie mi który tel mam kupic czekam na wasze opinie:)



  • 0

#2 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 22 11 2013 - 17:25

Osobiście wybrałbym Samsunga, ma większy ekran i jest wydajniejszy (4 rdzenie). Nie jest natomiast tak dobrze wykonany.



  • 0

#3 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 22 11 2013 - 19:37

Zdecydowanie brał bym na Twoim miejscu SGSIII

Może porównaj sobie te smart fony -> 

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/samsung/galaxysiii/

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/apple/iphone4s16gb/


  • 0

#4 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 02 12 2013 - 14:41

Parę dni temu zakupiłem SG SIII i przedstawię Ci jego Wady i zalety :)

Pozytywne:
- świetny, wyraźny, duży wyświetlacz (Czasami przydałby się nieco większy, ale po to wybrałem SIII mini nie SIII - miał być kieszonkowy)
- Procesor/RAM znakomicie radzący sobie ze wszystkim (aktywne chaty, muzyka, strony www plus nawet gry w 3D nie tną się)
- DESIGN! Na początku ciężko było mi się przyzwyczaić do plastikowego tyłu (po szklano-metalowym telefonie), jednak nosząc go w sylikonowym etui problem znika :) Ogólnie telefon znakomicie się prezentuje, świetnie leży w dłoni, rozmiar idealny do obsługi jedną ręką ;)
- Personalizacja - praktycznie wszystko da się ustawić "po swojemu", co powoduje że nawet w przypadku w którym z moją Druga połówką mamy ten sam telefon, to ma się wrażenie że to dwa zupełnie inne urządzenia
- Całkiem fajne rozwiązania jeśli chodzi o multimedia (Muzyka - fajne opcje intuicyjnej konfiguracji, filmy - dość prosty acz bogaty we wszystkie potrzebne funkcje odtwarzacz, foto - aparat w iP był chyba nieco lepszy, ale to ciągle telefon i na codzienne cykanie fotek w zupełności wystarczy)
- Transfer plików NFC - bardzo szybki i wygodny. Nie próbowałem co prawda płatności tą drogą (mBank), ale czemu nie :)
- multum darmowych (dla mnie nowość :) ) aplikacji w sklepie
- obsługa kart pamięci (za ~100 zł mamy dodatkowe 32GB na multimedia, a wbudowane 8GB spokojnie starczy na apki i zasoby systemu)

Negatywne:
- GPS bardzo wolno odnajduje sygnał po włączeniu NAVI...później jest już z górki, ale czasami krew zalewa jak 5 min nie może się odnaleźć. Na plus, że jak już się odnajdzie, to działa na prawdę bez zarzutów, a wbudowane mapy Google wystarczają żeby nas poprowadzić praktycznie wszędzie
- Bardzo aktywnie używam telefonu - Wi-Fi, 3G, pełne synchronizacje z Exchange, Google i FB, bateria słabo wtedy sprostuje oczekiwaniom (ładowanie co noc)...jednak po zainstalowaniu aplikacji wydłużających jej żywotność przez zaduszanie martwych procesów, tryb nocny itp, spokojnie starcza na nawet 48 godz. (z ciekawostek, w trakcie urlopu, bez włączonej transmisji danych, na Wi-Fi włączanym raz dziennie by spr pocztę, kilka krótkich rozmów dziennie, bateria żyła przez 3 dni i 18 godz. Daje do myślenia...)
Reasumując, znakomity wybór jeśli chcemy mieć wszystko co potrzeba pod ręką, i to w kieszeni a nie w walizce, a do tego nie chcemy przepłacić za telefon!


Użytkownik Qauke edytował ten post 02 12 2013 - 15:20

  • 0

#5 puissions

puissions

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 03 12 2013 - 22:01

zdecydowanie Samsung - większe możliwości w niższej cenie


  • 0

#6 kate1223

kate1223

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 05 12 2013 - 16:21

cieżki wybor, ale z racji na parametry zdecydowanie SGSIII


  • 0

#7 kerk

kerk

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 16 12 2013 - 00:28

Polecam używanego Samsunga. Są świetne jeżeli chodzi o tablety.


  • 0

#8 tony30

tony30

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 04 01 2014 - 19:30

iphone według mnie byłby lepszy, ale to moje osobiste zdanie.



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych