Skocz do zawartości


InzaghiX

Rejestracja: 08 sie 2011
OFFLINE Ostatnio: 05 09 2011 17:40
-----

Moje posty

W temacie: Dziwne kształty w trakcie grania

04 09 2011 - 20:12

Z zawodu jestem informatykiem. Więc nie jestem takim ciemnotą by nie obniżać detali,rozdzielczości itp. sprawdziłem wszytko co trzeba by być pewnym że to co może powodować tą usterkę zostanie wykluczone. Więc chyba karta jest padnięta. :/

W temacie: Dziwne kształty w trakcie grania

03 09 2011 - 21:19

Mówisz że instalowałeś nowe sterowniki, a próbowałeś najpierw usunąć stare sterowniki dopiero potem zainstalować nowe?

A Windows oryginał? Próbowałeś przywracanie systemu do daty kiedy wszytko było okej? Czy przed zdarzeniem się błędów instalowałeś jakieś programy?



wszystko zostało odinstalowane i zainstalowane od nowa ! Widnows Jest oryginalny! co tu w ogole ma do tego oryginalnosc windowsa :]? Raczej sugierowac by się mozna awaria jakiegos z podzespołów. ale widzę że nikt nie zna rozwiązania.

W temacie: Dziwne kształty w trakcie grania

31 08 2011 - 17:06

Nikt nie zna rozwiązania problemu ? :kufel:

W temacie: Dziwne kształty w trakcie grania

30 08 2011 - 15:25

Zapis z dziennika ostrzeżenia i błędy.
Zaraz spróbuje naprawić sterownik Tages , może będą jakieś rezultaty.

W pliku .txt załączam events z dziennika.

Zapis z dziennika ostrzeżenia i błędy.
Zaraz spróbuje naprawić sterownik Tages , może będą jakieś rezultaty.

W pliku .txt załączam events z dziennika.


Naprawa sterownika Tages Procetion nic nie pomogła w dalszym ciągu jest ten sam błąd.

W temacie: Dziwne kształty w trakcie grania

30 08 2011 - 12:22

Niestety nie mam możliwości zamiany karty w celu weryfikacji sprawności sprzętu. Mam w drugim komputerze Readon 9900 ale ten motyw odpada bo to agp. A jeszcze dodam moze to jest wżzne - przy włączaniu systemu wyskakuje mi komunikat - załączony plik.